| Type | Oplosmiddel Gebaseerde Inkt |
|---|---|
| Typ van drukwerk | offsetdrukken op blad |
| Inktdrogen | Het oxydatieve Polymerisatie Drogen |
| Component | verbindingsmaterialen |
| Transportpakket | gevacuumeerde blik |
| Classificatie | Koud ingestelde offsetdrukinkt |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 20,000rph-40,000rph |
| Houdbaarheid | 3 jaar ((vanaf de productiedatum); product tegen licht en water |
| Applicatie | Drukkrant, boek, tijdschrift, handboek. Het werkt goed met krantenpapier, compensatiedocument, lette |
| Verpakking | 15 kg/vat, 200 kg/vat |
| Inkttype | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Het villen van Tijd | Meer dan 40 Uren |
| Afdruksnelheid | 12000 rph-15000 rph |
| Tijd instellen | 4 minuten |
| Droogtijd | < 8-10="" Hours=""> |
| Type | Kleefband |
|---|---|
| Vervoerder | Glasvezeldoek |
| Kleefstof | Hete smeltingslijm |
| Rollen lengte | aangepast |
| Dikte | 0.21mm |
| Algemeen Type | Compensatie Rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Ruwheid | 0.81.0μm |
| verlenging | ≤ 1,0% |
| Treksterkte | ≥ 85 |
| Productnaam | Rubberdeken |
|---|---|
| Bouw | 3 vouwen |
| Dikte | 1.97/1.70±0.02 mm |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |
| Samendrukbaarheid | 10-20 |
| Naam | UV-dekmantel van offsetrubber |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3 laag, 4 laag |
| Kleur | Blauw/Groen/Roze |
| Verpakking | 25m/rol |
| Naverkoopservice | 3 jaargarantie |
|---|---|
| garantie | 3 jaargarantie |
| Doel | Offsetdrukken |
| Type | CTP Plaat die Machine maken |
| Laserkanaal | 256-kanaal |
| Type | inkt op basis van water |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 10000rph-13000rph |
| Verpakking | 1kg/2.5kg per tin, 12tins/6tins per karton |
| Houdbaarheid | 3 jaar (van de productiedatum); product tegen licht en water |
| Verschijning | Gekleurd deeg |
| Classificatie | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 20,000rph-40,000rph |
| Houdbaarheid | 3 jaar ((vanaf de productiedatum); product tegen licht en water |
| Applicatie | Ecoo-inkt-NIEUWS is de drukinkt geschikt voor drukkrant, boek, tijdschrift, handboek. Het werkt goed |
| Verpakking | 15 kg/vat, 200 kg/vat |