| Classificatie | UV-spotscoatingsmachine |
|---|---|
| Max. Deklaaggrootte | 1090X1440mm |
| Lakendikte | 128-600gsm |
| Productiesnelheid | 6200 bladen/uur |
| Max. bladgrootte | 1100x1450mm |
| Classificatie | UV het Vernissen Machine |
|---|---|
| Max. Deklaaggrootte | 1090X1440mm |
| De Nauwkeurigheid van de deklaagregistratie | ± 0.2mm |
| Lakendikte | 128-600gsm |
| productie snelheid | 6200sheets/Hour |
| Max.Plate Grootte | 2801550mm |
|---|---|
| Het ontwikkelen van Capaciteit | 58L, 76L |
| Voorwaarde | nieuw |
| MACHINEgrootte | 1500x1400x1100mm |
| Netto Gewicht | 350kgs |
| Classificatie | Machine van de vlek de Uvdeklaag |
|---|---|
| Max. bladgrootte | 730 x 1060 mm |
| Min. bladgrootte | 310X406mm |
| Max. Deklaaggrootte | 720x1050 mm |
| Lakendikte | 80-500gsm |
| Max. Deklaaggrootte | 720x1050 mm |
|---|---|
| Lakendikte | 80-500gsm |
| Max. bladgrootte | 730 x 1060 mm |
| Min. bladgrootte | 310X406mm |
| De Nauwkeurigheid van de deklaagregistratie | +/- 0.2mm |
| Min Width | 280mm in breedte |
|---|---|
| Plaatdikte | 0.150.4mm |
| Verwerkingssnelheid | regelbaar, 400-1000 mm/miniute |
| Temperatuur | 10-45 graad |
| Automatisch Niveau | Hoge Automatisch |
| Max.Plate Grootte | 2801500mm |
|---|---|
| Het ontwikkelen van capaciteit | 72L, 58L, 46L |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Machinegrootte | 1500x1400x1100mm |
| Netto gewicht | 350kgs |
| Max.Plate Grootte | 2801250mm |
|---|---|
| Het ontwikkelen van Capaciteit | 58L, 70L |
| Voorwaarde | nieuw |
| MACHINEgrootte | 1500x1400x1100mm |
| Netto Gewicht | 350kgs |
| Max.Plate Grootte | 2801550mm |
|---|---|
| Het ontwikkelen van Capaciteit | 58L, 76L |
| Voorwaarde | nieuw |
| MACHINEgrootte | 1500x1400x1100mm |
| Netto Gewicht | 350kgs |