| Max.Plate Grootte | 2801500mm |
|---|---|
| Het ontwikkelen van capaciteit | 72L, 58L, 46L |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Machinegrootte | 1500x1400x1100mm |
| Netto gewicht | 350kgs |
| Algemene classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| verlenging | ≤ 0,9% |
| Treksterkte | ≥ 90 |
| Algemeen Type | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.81.0μm |
| verlenging | ≤ 1,0% |
| Treksterkte | ≥ 85 |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Bouw | 3 vouw |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Kleur | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Bouw | 3 vouw |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Samendrukbare Laag | De Deken van de compensatiedruk |
|---|---|
| Ruwheid | 0.91.1μm |
| Bouw | 3 vouw |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0.02nm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Bouw | 3 vouw |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0.02nm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Bouw | 3 vouw |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Ruwheid | 0.81.0μm |
| Oppervlak | Micro-grond en Opgepoetst |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| snelheid | Ongeveer 12000 afdrukken/uur |
| Treksterkte | ≥ 90 |