| Type | Plakband |
|---|---|
| Vervoerder | Glasvezeldoek |
| Lijm | Hotmelt lijm |
| Rollen lengte | Aangepast |
| Dikte | 0,21 mm |
| Max.Plate Grootte | 2801500mm |
|---|---|
| Het ontwikkelen van capaciteit | 72L, 58L, 46L |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maatwerkgrootte | 1500x1400x1100mm |
| Nettogewicht | 350kgs |
| Productnaam | Automatische lakmachine voor de UV-coating |
|---|---|
| Toepassing | Karton, Gedrukt Papier |
| Max.Sheet grootte | 730 x 1060 mm |
| Min.sheet grootte | 310X406mm |
| Max. Deklaaggrootte | 720x1050 mm |
| Productnaam | CTP Plaat die Machine ontwikkelen |
|---|---|
| Plaatdikte | 0.150.4mm |
| Plaatgrootte | Max.1130mm x 920mm Min.400mm x 300mm |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid regelbare (10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/minute |
| Het ontwikkelen van capaciteit | 46/58/70/78L |
| Productiviteit | 0,4 m ² /h |
|---|---|
| Max. Gravuregrootte | 1270x900mm (50x35in) |
| Veranderlijke Resoluties | 2000 - 5080dpi |
| Max. Scherm | 200LPI |
| Gradatiewaaier | 1 - 99% |
| Classificatie | CTP Plaatmachine |
|---|---|
| Resolutie | 2400dpi |
| Naverkoopservice | 3 jaargarantie |
| Laserkanaal | 256-kanaal |
| Garantie | 3 jaargarantie |
| Machineclassificatie | Automatische laminator |
|---|---|
| Max. blad ((WxL) | 540*760 mm |
| Min. blad ((WxL) | 210*270 mm |
| Machinaalsnelheid | Max. 30 m/min. |
| Papieren dikte | 157 tot 400 g/m2 |
| Classificatie | Laminator |
|---|---|
| Max. Laminatiebreedte | 720 mm |
| Maximale dikte | 2/7mm (volgens de gewoonte Behoeften) |
| Lamineersnelheid | 20-25 m/min |
| Max. het Verwarmen Temperatuur | 160℃ |
| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Lamineersnelheid | 20-25 m/min |
| Diameter van de rol | 200/150mm |
| Max. Laminatiebreedte | 720 mm |
| Maximale dikte | 2/7mm (volgens de gewoonte Behoeften) |
| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Het lamineren Snelheid | 20-25 m/min |
| Rollerdiameter | 200/150mm |
| Max. Laminatiebreedte | 720mm |
| Maximale dikte | 2/7mm (volgens de gewoonte Behoeften) |