| Classificatie | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 30,000rph-60,000rph |
| Verpakking | 15 kg/vat, 200 kg/vat |
| Houdbaarheid | 3 jaar ((vanaf de productiedatum); product tegen licht en water |
| Applicatie | Ecoo-inkt-NIEUWS is de drukinkt geschikt voor druk verpakking, reclame, etiket, brochures en het ver |
| Classificatie | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 12000 rph-15000 rph |
| Verpakking | 1 kg/vacuümblik, 12 blikken/karton |
| Houdbaarheid | 3 jaar (van de productiedatum); product tegen licht en water |
| Outlook-beschrijving | Gekleurd deeg |
| Type | inkt op basis van water |
|---|---|
| Druksnelheid | 9000rph-11000rph |
| Verpakking | 1kg/2.5kg per tin, 12tins/6-tin per karton |
| Houdbaarheid | 3 jaar (van de productiedatum); product tegen licht en water |
| Uiterlijk | Gekleurd deeg |
| Classificatie | CTP Drukplaten |
|---|---|
| Type plaat | Positieve PS Plaat |
| Resolutie | 1-99% @ 300LPI |
| Lengte van (Ongebakken) Looppas | 50.000 tot 100.000 indrukken |
| Lengte van (Gebakken) Looppas | Meer dan 100.000 indrukken |
| Productnaam | CTP Plaatbewerker |
|---|---|
| Plaatgroottes | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Dikte van de plaat | 0.150.4mm |
| Het ontwikkelen van capaciteit | 46/58/70/74/78L |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid regelbare (10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/minute |
| Min Width | 280mm in breedte |
|---|---|
| Plaatdikte | 0.150.4mm |
| Verwerkingssnelheid | regelbaar, 400-1000 mm/miniute |
| Temperatuur | 10-45 graad |
| Automatisch Niveau | Hoge Automatisch |
| Bouw | 3 vouw |
|---|---|
| Ruwheid | 0.91.1μm |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0.02nm |
| Druksnelheid | 12000shipping en behandeling |
|---|---|
| Afdrukkleur | 1-5 kleuren |
| Plaatgrootte | 675*675mm |
| Substraten | document 17-250gsm |
| Garantie | Eén jaar |
| Max.Plate Grootte | 2801150mm |
|---|---|
| Het ontwikkelen van Capaciteit | 58L, 46L |
| Voorwaarde | nieuw |
| MACHINEgrootte | 1500x1400x1100mm |
| Netto Gewicht | 350kgs |
| Naam van het product | CTP Plaat die Machine ontwikkelen |
|---|---|
| Plaatdikte | 0.150.4mm |
| Plaatgrootte | Max.1130mm x 920mm Min.400mm x 300mm |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid regelbare (10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/minute |
| Het ontwikkelen van capaciteit | 46/58/70/78L |