| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0.02 mm |
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.81.0μm |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| verlenging | ≤ 1,0% |
| Treksterkte | ≥ 85 |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| snelheid | Ongeveer 12000 afdrukken/uur |
| Treksterkte | ≥ 90 |
| Hardheid | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Bouw | 3 vouw |
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Type | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Bouw | 4/3 Vouwstof |
| Kleur | Jacinth |
| Samendrukbaar | Mikrosferen |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Type | de deken van de compensatiedruk |
|---|---|
| Toepassing | 9000-10000 rph voor inkt het tranfering |
| Breedte | neen breder dan 1500 mm |
| Dikte | 1.97/1.70±0.02nm |
| Laag | 3 of 4 laag |
| Algemeen Type | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| verlenging | ≤ 1,0% |
| Treksterkte | ≥ 85 |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Productnaam | Inkt de Op basis van olie van het drukpigment |
|---|---|
| Toepassing | Verpakking, reclame, etiket, de brochures van uitstekende kwaliteit |
| Druksnelheid | 12000rph-15000rph |
| Druktype | Compensatiedruk |
| Eigenschappen | Milieuvriendelijk; Rijken in Druklaag |