| Type | Oplosmiddel Gebaseerde Inkt |
|---|---|
| Typ van drukwerk | offsetdrukken op blad |
| Inktdrogen | Het oxydatieve Polymerisatie Drogen |
| Component | verbindingsmaterialen |
| Transportpakket | gevacuumeerde blik |
| Naam | Druk rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3/4 vouw |
| Kleur | Blauw/Groen |
| Verpakking | 25meters/roll |
| Naam | Compensatie rubber UVdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3 vouw, 4ply |
| Kleur | Blauw/Groen/roze |
| Verpakking | 25m/roll |
| Bouw | 4/3 Vouwstof |
|---|---|
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Verlenging | ≤ 0,9% |
| Treksterkte | ≥ 90 |
| Productnaam | Rubberdeken |
|---|---|
| Bouw | 3 vouwen |
| Dikte | 1.97/1.70±0.02 mm |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |
| Samendrukbaarheid | 10-20 |
| Type | inkt op basis van water |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 9000rph-11000rph |
| Verpakking | 1kg/2.5kg per tin, 12tins/6tins per karton |
| Houdbaarheid | 3 jaar (van de productiedatum); product tegen licht en water |
| Verschijning | Gekleurd deeg |
| Type | inkt op basis van water |
|---|---|
| Druksnelheid | 9000rph-11000rph |
| Verpakking | 1kg/2.5kg per tin, 12tins/6-tin per karton |
| Houdbaarheid | 3 jaar (van de productiedatum); product tegen licht en water |
| Verschijning | Gekleurd deeg |
| Dikte | 1.97/1.70±0 .02 mm |
|---|---|
| Bouw | 4/3 Vouwstof |
| Verlenging | ≤ 1,0% |
| Treksterkte | ≥ 85 |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Kleur | Rood blauw, |
|---|---|
| Maat | 4 vouw, of 3 vouw, 1.97mm in dikte |
| bar | aangepast om eender welke drukmachine te passen |
| Grootte | in broodje per 60m, of in blad per aangepast |
| Snelheidsvermogen | rph 10000 |
| Kleur | CMYK, en andere specifieke kleur |
|---|---|
| Materiaal | Pigment met oliebasis |
| Pakket | 1 kg of 2,5 kg per trommel, vacuümverpakking |
| Productiviteit | 2000000 ton per jaar |
| shelflife | 3 jaar |