| Productnaam | De Plaat van CTCP Processless |
|---|---|
| Materiaal | Elektrolytkorreling en Geanodiseerd AL substraat |
| Dikte | 0.15 mm / 0.30 mm |
| Maximumbreedlopendbreedte | Maximumbreedte 1280 mm |
| Looppaslengte | lengte van de 100.000 indrukken hangt de Daadwerkelijke looppas van drukvoorwaarden af |
| Productnaam | De Plaat van CTCP Processless |
|---|---|
| Materiaal | Elektrolytkorreling en Geanodiseerd AL substraat |
| Dikte | 0.15 mm / 0.30 mm |
| Maximumbreedlopendbreedte | Maximumbreedte 1280 mm |
| Looppaslengte | lengte van de 100.000 indrukken hangt de Daadwerkelijke looppas van drukvoorwaarden af |
| Productnaam | CTP Plate Processor Ontwikkelmachine |
|---|---|
| Maximale breedte | Van 870 mm tot 1500 mm |
| Min lengte | Van 280 mm tot 300 mm |
| Dikte van de plaat | 0.150.4mm |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid verstelbaar ((10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/min |
| Plaatgroottes | Max.800 mm x 660 mm Min.235 mm x 335 mm |
|---|---|
| Dikte van de plaat | 0.15mm, 0.30mm |
| Verpakking Details | Export standaardverpakking |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Productnaam | CTP Plaat die Machine ontwikkelen |
|---|---|
| Plaatdikte | 0.150.4mm |
| Plaatgrootte | Max.1130mm x 920mm Min.400mm x 300mm |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid regelbare (10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/minute |
| Het ontwikkelen van capaciteit | 46/58/70/78L |
| Type | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Bouw | 4 of 3 Vouwstof |
| Kleur | Jacinth |
| Ruwheid | 0,80 – 1.0μm |
| hardheid | 76 - 82 kust A |
| Algemeen Type | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
| verlenging | ≤ 0,9% |
| Treksterkte | ≥ 90 |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.91.1μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Kleur | ROOD |
|---|---|
| Graadmeter | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Maat | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Type | Oplosmiddel gebaseerde inkt |
|---|---|
| Druktype | sheetfed compensatiedruk |
| Inkt het Drogen | het oxydatieve polymerisatie drogen |
| Component | verbindingsmaterialen |
| Vervoerpakket | gezogen kan |