| Naam | Druk rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3 vouw |
| Kleur | Blauw/Groen |
| Verpakking | 25m/roll |
| Classificatie | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 15000rph-18000rph |
| Verpakking | 1kg of 2.5 kg per ingeblikt vacuüm |
| Houdbaarheid | 3 jaar (van de productiedatum); product tegen licht en water |
| Outlook-beschrijving | Gekleurd deeg, eerder dan een vloeistof |
| Classificatie | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Type | inkt op basis van water |
| Afdruksnelheid | 12000 rph-15000 rph |
| Verpakking | 1/2,5 kg/vacuümblik, 12/6tins/karton |
| Houdbaarheid | 3 jaar (van de productiedatum); product tegen licht en water |
| Type inkt | offset web printing ink |
|---|---|
| Druksnelheid | 20000-40000 rph |
| Pakket | 15 kg per trommel, 200 kg per trommel |
| Houdbaarheid | 3 jaar |
| Toepassing | Druk van kranten, boeken, tijdschriften en leerboeken |
| Type | inkt op basis van water |
|---|---|
| Druksnelheid | 9000rph-11000rph |
| Verpakking | 1kg/2.5kg per tin, 12tins/6-tin per karton |
| Houdbaarheid | 3 jaar (van de productiedatum); product tegen licht en water |
| Uiterlijk | Gekleurd deeg |
| Naam van het product | CTP Plaatbewerker |
|---|---|
| Plaatgroottes | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Dikte van de plaat | 0.150.4mm |
| Het ontwikkelen van capaciteit | 46/58/70/74/78L |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid regelbare (10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/minute |
| Naam van het product | CTP Plaatbewerker |
|---|---|
| Plaatgroottes | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Dikte van de plaat | 0.150.4mm |
| Het ontwikkelen van capaciteit | 46/58/70/74/78L |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid regelbare (10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/minute |
| Type | CTP-plaatprocessor |
|---|---|
| Paginagrootte (mm) | 280-860; 280-1100; 280-1200; 290-1500 |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid instelbaar (10 tot 60 seconden) 400-1000 mm/minuten |
| Plaatdikte | 0,15-0,4 mm |
| Capaciteit ontwikkelen | 46L; 58L; 70L; 78L |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.91.1μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Druksnelheid | rph 10000 |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Laag | vouw 3 of vouw 4 |
| Hardheid | 76-80 |
| Verlenging | ≤1.2% |