| Productnaam | Harsinkt voor de Machine van de Compensatiedruk |
|---|---|
| Toepassing | Druk verpakking, reclame, etiket, de brochures van uitstekende kwaliteit |
| Druksnelheid | 10000rph-13000rph |
| Druktype | Offsetdrukken |
| Kenmerken | Milieuvriendelijke Anti-skinning prestaties |
| Naam | Druk rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3/4 vouw |
| Kleur | Blauw/Groen |
| Verpakking | 25meters/roll |
| Naam | Druk rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3/4 vouw |
| Kleur | Blauw/Groen |
| Verpakking | 25meters/roll |
| Naam | Druk rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3/4 vouw |
| Kleur | Blauw/Groen |
| Verpakking | 25meters/roll |
| Naam | Druk rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3/4 vouw |
| Kleur | Blauw |
| Verpakking | 25meters/roll |
| Naam | Druk rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3/4 vouw |
| Kleur | Blauw/Groen |
| Verpakking | 25meters/roll |
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
|---|---|
| Verlenging | ≤ 0,9% |
| Treksterkte | ≥ 90 |
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Geschikt Druksegment | Het publiceren, Plastiek, Metaal en Verpakkingsdruk |
| Naam | Compensatie Rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3 laag, 4 laag |
| kleur | Blauw/Groen/Roze |
| Verpakking | 25M/rol |
| Productnaam | Rubberdeken |
|---|---|
| Bouw | 3 vouwen |
| Dikte | 1.97/1.70±0.02 mm |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |
| Samendrukbaarheid | 10-20 |
| Type | luchtdek |
|---|---|
| Structuur | Sluitcellencompressible laag |
| Verpakking Details | Standaardverpakking voor uitvoer |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |