| Classificatie | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 8,000rph-10,000rph |
| Verpakking | 1kg/2.5kg per tin, 12tins/6tins per karton |
| Houdbaarheid | 3 jaar (van de productiedatum); product tegen licht en water |
| Verschijning | Gekleurd deeg |
| Type | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Sollicitatie | drukkrant, boek, tijdschrift, handboek. Het werkt goed met krantenpapier, compensatiedocument, lette |
| Verpakking | 15 kg/vat, 200 kg/vat |
| Afdruksnelheid | 20,000rph-40,000rph |
| Functies | Milieuvriendelijk; Goed water/inktsaldo; Rijken in druklaag; Duidelijk en volledig in drukpunten; Sn |
| Classificatie | Drukinkt van de hitte de Vastgestelde Compensatie |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 30,000rph-60,000rph |
| Houdbaarheid | 3 jaar ((vanaf de productiedatum); product tegen licht en water |
| Applicatie | Verpakking, reclame, etiket, brochures en het verfraaien van producten op kunstdocument, met een laa |
| Verpakking | 15 kg/vat, 200 kg/vat |
| Type | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 30,000rph-60,000rph |
| Houdbaarheid | 3 jaar ((vanaf de productiedatum); product tegen licht en water |
| Applicatie | Ecoo-inkt-NIEUWS is de drukinkt geschikt voor druk verpakking, reclame, etiket, brochures en het ver |
| Verpakking | 15 kg/vat, 200 kg/vat |
| Inkttype | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 12000 rph-15000 rph |
| Voorwaarde van test | Kamertemperatuur 25℃, vochtigheid 65%-75% |
| Houdbaarheid | 3 jaar ((vanaf de productiedatum); product tegen licht en water |
| Kopspijkerwaarde | De waarde wordt gemeten in 1 minuut door inkometer bij 32℃ en 400rpm. |
| Inkttype | Offsetdrukinkt |
|---|---|
| Het villen van Tijd | Meer dan 40 Uren |
| Afdruksnelheid | 12000 rph-15000 rph |
| Tijd instellen | 4 minuten |
| Droogtijd | < 8-10="" Hours=""> |
| Productnaam | Olie Gebaseerde Pigmentinkt |
|---|---|
| Druksnelheid | 15000rph-18000rph |
| Toepassing | De brochures van uitstekende kwaliteit en het verfraaien van producten op kunstdocument |
| Druktype | Compensatiedruk |
| Eigenschappen | Milieuvriendelijk; Rijken in Druklaag |
| Naam van het product | Harsinkt voor de Machine van de Compensatiedruk |
|---|---|
| Toepassing | Druk verpakking, reclame, etiket, de brochures van uitstekende kwaliteit |
| Druksnelheid | 10000rph-13000rph |
| Druktype | Offsetdrukken |
| Kenmerken | Milieuvriendelijke Anti-skinning prestaties |
| Productnaam | Olie Gebaseerde Compensatiedruk |
|---|---|
| Toepassing | Druk verpakking, reclame, etiket, brochures en het verfraaien van producten op kunstdocument, met ee |
| Druktype | Compensatiedruk |
| Prestaties | Snel-droogt prestaties die, snel -, snelle draai plaatst |
| Onderdeel | Pigment, Voertuig en Bepaling |
| Naam van het product | Olie Gebaseerde Compensatiedruk |
|---|---|
| Toepassing | Druk verpakking, reclame, etiket, brochures en het verfraaien van producten op kunstdocument, met ee |
| Druktype | Compensatiedruk |
| Prestaties | Snel-droogt prestaties die, snel -, snelle draai plaatst |
| Onderdeel | Pigment, Voertuig en Bepaling |