| Max.Plate Grootte | 2801150mm |
|---|---|
| Het ontwikkelen van Capaciteit | 58L, 46L |
| Voorwaarde | nieuw |
| MACHINEgrootte | 1500x1400x1100mm |
| Netto Gewicht | 350kgs |
| Machinetype | Flexo CTP-machine |
|---|---|
| Resoluties | 4000 dpi |
| Weergavesysteem (Kanaal) | 1632. |
| Uitvoersnelheid | 1.25 Sqm/H; 2.5 Sqm/H |
| Max. Breadth | 800mm × 660mm |
| Machinetype | Flexo CTP-machine |
|---|---|
| Resoluties | 4000 dpi |
| Weergavesysteem (Kanaal) | 16CH; 32CH |
| Uitvoersnelheid | 1.25 Sqm/H; 2.5 Sqm/H |
| Max. Breedte | 800mm x 660mm |
| type | Oplosmiddel gebaseerde flexoplaat die machine maken |
|---|---|
| Pagina grootte | Max. 920mm*680mm |
| Dikte van de plaat | 1.14mm - 3.94mm |
| Elektriciteitsvereiste | Enige fase 220V 50/60Hz |
| Werkkracht | 3.5 kW |
| Type | Oplosmiddel gebaseerde flexoplaat die machine maken |
|---|---|
| Pagina grootte | Max. 920mm*680mm |
| Dikte van de plaat | 1.14mm - 3.94mm |
| Elektriciteitsvereiste | Enige fase 220V 50/60Hz |
| Werkkracht | 3.5 kW |
| Type machine | CTP machine |
|---|---|
| Imaging systeem | 16CH |
| Doorvoer | 1.25 Sqm per Uur |
| Max. breedte | Max. 430mm x 330mm |
| Dikte van de plaat | 0.14mm tot 1.7mm |
| Type machine | CTP machine |
|---|---|
| Imaging systeem | 16CH |
| Doorvoer | 1.25 Sqm per Uur |
| Max. breedte | Max. 430mm x 330mm |
| Dikte van de plaat | 0.14mm tot 1.7mm |
| Type | Solvent based flexo plate making machine |
|---|---|
| Page Size | Max. 920mm*680mm |
| Dikte van de plaat | 1.14mm - 3.94mm |
| Elektriciteitsvereiste | Enige fase 220V 50/60Hz |
| Working Power | 3.5KW |
| Productnaam | De digitale Machine van Flexo CTP |
|---|---|
| Laserkanaal | 16 kanaal |
| Outputsnelheid | 1,25 m2 /h |
| Max.Breadth | 26“ x 17“/680mm x430mm |
| Min. Breedte | 100mmx100mm |
| Productnaam | De digitale Machine van Flexo CTP |
|---|---|
| Laserkanaal | 16 kanaal |
| Uitvoersnelheid | 1,25 m2 /h |
| Max.Breadth | 26“ x 17“/680mm x430mm |
| Min. Breedte | 100mmx100mm |