| Afdruksnelheid | Tot 7,26 meter/min (30 voet/min) |
|---|---|
| Printtechnologie | 4 Kleur ((Cmyk) LED technologie |
| Afdrukkwaliteit | 1200X2400dpi |
| Printer Processor | Minder dan 28 |
| Media Breedte | 304 mm |
| Machinetype | Opwikkelaar voor thermische papiersnijder |
|---|---|
| Max. het Afwikkelen zich Breedte | 900 mm |
| Het Max. Afwikkelen zich Dia | 1000 mm |
| Machine Max. Snelheid | 110 m/min |
| Het Max. Opnieuw opwinden Dia | 270 mm |
| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Lamineersnelheid | 20-25 m/min |
| Diameter van de rol | 200/150mm |
| Max. Laminatiebreedte | 720 mm |
| Maximale dikte | 2/7mm (volgens de gewoonte Behoeften) |
| Type | matrijzensnijder |
|---|---|
| Scherpe grootte | 1300x1600mm |
| snelheid | 0 - 1200 mm/s |
| Scherpe Dikte | <> |
| Herhaal precisie | <> |
| Machineclassificatie | Flatbed Digitale Snijder |
|---|---|
| Snelheid | 0-1200 mm/s |
| Snijgrootte | 1300*1600 mm |
| Snijdikte | ≤ 50mm (pas volgens verschillende materialen aan) |
| Herhaal precisie | ≤ 0.01mm |
| Machineclassificatie | Flatbed Digitale Snijder |
|---|---|
| Versnelling | 0-1200 mm/s |
| Snijgrootte | 1300*1600 mm |
| Snijdikte | ≤ 50mm (pas volgens verschillende materialen aan) |
| Herhaal precisie | ≤ 0.01mm |
| Classificatie | Digitale Inkjet-Printer |
|---|---|
| Oplossing | 600dpi*600dpi/2bit, 600dpi*1200dpi/2bit (Halve Snelheid) |
| Inkjet-Hoofd | Kyocera |
| Max. Afdrukbreedte | 540 mm |
| Max. Media Breedte | 560 mm |
| Machinetype | Digitale Inkjet-Printer |
|---|---|
| Oplossing | 600dpi*600dpi/2bit, 600dpi*1200dpi/2bit ((Half Speed) |
| Inkjet-Hoofd | Kyocera |
| Max. Afdrukbreedte | 540 mm |
| Max. Media Breedte | 560 mm |
| Machineclassificatie | Automatische laminator |
|---|---|
| Max. blad ((WxL) | 540*760 mm |
| Min. blad ((WxL) | 210*270 mm |
| Machinaalsnelheid | Max. 30 m/min. |
| Papieren dikte | 157 tot 400 g/m2 |