| Imaging systeem | 16-kanaal |
|---|---|
| Overal | 1,25 M2 Platen/uur |
| Resoluties | 4000 dpi |
| Max.Outputgrootte | 430mm X 330mm |
| Dikte van de plaat | 0.14 mm tot 1.70 mm |
| Type machine | CTP-machine |
|---|---|
| Imaging systeem | 16CH |
| Overal | 1.25 Sqm/Uur |
| Dikte van de plaat | 0.14mm tot 1.7mm |
| Max. breedte | 430mm X 330mm |
| Classificatie | CTP-machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 64-kanaals |
| Doorvoer | 1470 mm x 1180 mm/ 2400 dpi: 16 platen/uur |
| Herhaalbaarheid | ± 5 μm ((continuous exposure for 4 times or more on the same plate with a temperature of 23°C and hu |
| Voeding | Enige fase: 220V-240V, Machtsconsumptie (Piekwaarde): 5.5KW |
| Productnaam | Automatische Thermische CTP Machine |
|---|---|
| Het blootstellen van Methode | Externe Trommel |
| Weergavesysteem | 48CH |
| Door | pph van 16/22/28; 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Lasergolflengte | Afzonderlijke 830nm-laserdiode |
| Weergavesysteem | 64-kanaals |
|---|---|
| Productie | 1630mm x 1325mm/2400dpi: 10 platen/uur |
| Herhaalbaarheid | ±5μm (het Ononderbroken blootstellen voor 4 keer of hierboven op dezelfde plaat met een temperatuur |
| Voeding | Drievoudig-fase: 380V, Maximum macht (piekwaarde): 5.5KW |
| Plaatgrootte | Max. 1680mm x1350mm; Min. 650mm x 550mm |
| Laserkanalen | 48CH |
|---|---|
| Outputsnelheid | 28pph |
| Max.Plate Grootte | 800X660 (mm), Min.: 260x300 (mm) |
| Plaat lading en het leegmaken | Hand |
| Netto Gewicht | 800kgs |
| Classificatie | UVctp Machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 64-kanaals |
| Doorvoer | 1630 mm x 1325 mm/ 2400 dpi: 10 platen/uur |
| Herhaalbaarheid | ± 5 μm ((continuous exposure for 4 times or more on the same plate with a temperature of 23°C and hu |
| Voeding | Driefasig: 380V, max. vermogen ((piekwaarde): 5,5KW |
| Productnaam | Hoogst Automatische Thermische CTP Machine |
|---|---|
| Het blootstellen van Methode | Externe Trommel |
| Weergavesysteem | 825nm laser |
| Door | 25plates/hour; 800 x 660mm, 2400dpi, Plaatgevoeligheid 120mj/cm ² |
| Plaatgrootte | Max.800mm x 660mm Min.300mm x 300mm |
| Productnaam | Automatische Thermische CTP Machine |
|---|---|
| Productie | 16PPH; 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Media Type | Positieve Thermische CTP Plaat |
| Plaatgrootte | Max.1163mm x 940mm Min.300mm x 400mm |
| Weergavesysteem | 32-kanaal; Afzonderlijke 830nm-laserdiode |
| Productnaam | CTP Plaatbewerker |
|---|---|
| Plaatgroottes | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Dikte van de plaat | 0.150.4mm |
| Het ontwikkelen van capaciteit | 46/58/70/74/78L |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid regelbare (10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/minute |