| Type | waterwassen en oplosmiddelwassen zijn beide werkbaar |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm breedte optie |
| Functie | Blootstelling, afwassen, drogen en ontdooien |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
| Dikte van de plaat | 0.15mm-5.50mm |
| Laserkanalen | 48CH |
|---|---|
| Uitgangssnelheid | 22pph |
| Max.Plate Grootte | 1163X940 ((mm) |
| Laden en lossen van platen | half-automatisch, handmatig |
| Nettogewicht | 900 KGS |
| Classificatie | CTP-machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 825nm laser |
| Herhaalbaarheid | 0,01 mm |
| Productie (Platen/Uur) | 35; 45; 55, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi, Plaatgevoeligheid 120mj/cm2 |
| Plaatgrootte | Max. 1163 mm x 940 mm; Min. 400 mm x 300 mm |
| Laserkanalen | 32CH |
|---|---|
| Outputsnelheid | 16pph |
| Max.Plate Grootte | 1163X940 (mm) |
| Plaat lading en het leegmaken | halfautomatisch, hand |
| Netto Gewicht | 900kgs |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Classificatie | Externe trommel |
| Lichtbron | halfgeleiderlaser |
| Resolutie | 2400dpi |
| Handelsmerk | EcooGraohix |
| Classification | UV CTP Machine |
|---|---|
| Imaging systeem | 48-kanaal; 32-kanaal; 24-kanaal |
| Doorvoer | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 platen/uur; 22 platen/uur; 16 platen/uur |
| Repeatability | ± 5μm(Continuous exposing for 4 times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Power Supply | Single-phase: 220AC, +6%, -10%, Power Consumption: 4KW |
| Laserkanalen | 32CH, 48CH, 64CH |
|---|---|
| Uitgangssnelheid | 16 uur, 22 uur, 28 uur. |
| Max.Plate Grootte | 800 × 690 mm |
| Vermogen | nieuw of gebruikt beschikbaar |
| Resolutie | 2400 dpi, 1200 dpi optioneel |
| Max.Plate Grootte | 2801500mm |
|---|---|
| Het ontwikkelen van capaciteit | 72L, 58L, 46L |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Machinegrootte | 1500x1400x1100mm |
| Netto gewicht | 350kgs |
| Resolutie | dpi 2400 |
|---|---|
| Snelheid | pph van 16/22/28 |
| LASERsysteem | de dioden van 32/48/64 |
| Lasergolflengte | 400-410nm |
| Maximum plaatgrootte | 1130mm*920mm |
| Productnaam | Het ontwikkelen van Machine |
|---|---|
| Plaatdikte | 0.150.4mm |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid regelbare (10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/minute |
| Plaatgrootte | Maximum breedte: Min lengte van 1500 mm: 300 mm |
| Het ontwikkelen van capaciteit | 46/58/70/78L |