| Classificatie | CTP-machine |
|---|---|
| Productie (Platen/Uur) | 25plates/hour |
| Plaatgevoeligheid | 800 x 660mm, 2400dpi, 120mj/cm ² |
| Plaatgrootte | Max. 800 mm x 660 mm, Min. 300 mm x 300 mm |
| Oplossing | Norm: dpi 2400 of dpi 1200 |
| Product name | Automatic Plate Making Machine |
|---|---|
| Imaging System | External Drum 825nm Laser |
| Output Speed | 55pph 800*660mm/2400dpi |
| Plate Thickness | 0.15mm, 0.30mm |
| Resolution | 2400dpi Or1200dpi |
| Productie (Platen/Uur) | 25plates/hour |
|---|---|
| Plaatgevoeligheid | 800 x 660mm, 2400dpi, 120mj/cm ² |
| Plaatgrootte | Max.800mm x 660mm, Min.300mm x 300mm |
| Resolutie | Norm: dpi 2400 of dpi 1200 |
| Plaatlading | Norm: enige cassette autoloader met de handfunctie van het plaattussenvoegsel |
| Productnaam | Flexoctp Machine |
|---|---|
| Laserkanaal | 16 kanaal |
| Outputsnelheid | 1,25 m2 /h |
| Max.Breadth | 26“ x 17“/680mm x430mm |
| Min. Breedte | 100mmx100mm |
| Machinetype | CTP-machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 16CH |
| Door | 1.25 Sqm/Uur |
| Plaatdikte | 0.14mm tot 1.7mm |
| Max. Breedte | 430mm X 330mm |
| Type machine | CTP machine |
|---|---|
| Imaging systeem | 16CH |
| Overal | 1.25 Sqm/Uur |
| Dikte van de plaat | 0.14mm tot 1.7mm |
| Max. breedte | 430mm X 330mm |
| Classification | UV CTP Machine |
|---|---|
| Imaging System | 128-channel |
| Throughput(plates/hour) | 1030mm x 800mm, 2400dpi: 45 |
| Plaatgrootte | Max. 1163mm × 940mm, Min. 400mm × 300mm |
| Repeatability | ± 5μm(Continuous exposing for 4 times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Outputsnelheid | 4.3m2/h |
|---|---|
| Max.Breadth | 47 " ×60“/1200mm×1524mm |
| Laserkanalen | 32CH |
| plaatdikte | 0.9-3.94 (mm) |
| Resolutie | facultatief 4000dpi: 3000dpi of 2400dpi |
| Plaattype | De digitale plaat van hulpflexo (water-was) |
|---|---|
| Max.Breadth | 47 " ×60“/1200mm×1524mm |
| Machinevoorwaarde | nieuw |
| plaatdikte | 0.9-3.94 (mm) |
| Outputsnelheid | 4.3m2/h |
| Type | waterwassen en oplosmiddelwassen zijn beide werkbaar |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm breedte optie |
| Functie | Blootstelling, afwassen, drogen en ontdooien |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
| Dikte van de plaat | 0.15mm-5.50mm |