| Productnaam | De thermische CTP Machine van de Plaatverwerking |
|---|---|
| Plaatdikte | 0.150.4mm |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid regelbare (10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/minute |
| Plaatgrootte | Maximum breedte: Min lengte van 1500 mm: 300 mm |
| Het ontwikkelen van capaciteit | 46/58/70/78L |
| Naam van het product | Groot Formaat Thermische Plaat die Machine maken |
|---|---|
| Uitgangssnelheid | 16 pph/25 pph; 1470mm x 1180mm/2400dpi |
| Weergavesysteem | kanaal 64; kanaal 256 |
| Resolutie | 2400dpi |
| Plaatgrootte | Max.1680 x 1350mm Min. 650mm x 550mm |
| Productnaam | Computer tot plaat Equipment Plaat maken machine Thermische CTP Offset printing |
|---|---|
| Het blootstellen van Mothod | Externe Trommel |
| Weergavesysteem | 32/48/64-kanaal |
| Doorvoer | pph van 16/22/28; 800mm x 690mm, 2400dpi |
| Plaatgrootte | Max.1163mm x 940mm Min.400mm x 300mm |
| Productnaam | 8-pagina's Formaten 32-kanaals thermische platenzetmachine Platen maken machine CTP |
|---|---|
| Methode van blootstelling | Externe trommel |
| Resolutie | 2400dpi |
| Media-type | De positieve Thermische CTP Plaat van 830nm |
| Imaging systeem | 32 kanalen, discrete 830nm laserdiode |
| Naam van het product | Ctp Plaatwasmachine |
|---|---|
| Plaatdikte | 0.150.4mm |
| Verwerkingssnelheid | Snelheid regelbare (10 tot 60 seconden) 400-2400 mm/minute |
| Plaatgrootte | Maximum breedte: Min lengte van 1500 mm: 300 mm |
| Het ontwikkelen van capaciteit | 46/58/70/78L |
| Type | Oplosmiddel gebaseerde flexoplaat die machine maken |
|---|---|
| Pagina grootte | Max. 920mm*680mm |
| Dikte van de plaat | 1.14mm - 3.94mm |
| Elektriciteitsvereiste | Enige fase 220V 50/60Hz |
| Werkkracht | 3.5 kW |
| Classificatie | Flexo CTP-processor |
|---|---|
| Type | Waterwassen en oplosmiddelwassen zijn beide werkbaar |
| Formaat | 400 mm, 600 mm, 800 mm breedte optie |
| Functie | Blootstelling, afwassen, drogen en ontdooien |
| Automatisch | Ja |
| Machinetype | Flexo CTP-processor |
|---|---|
| Plaattype | Waterwassen en oplosmiddelwassen zijn beide werkbaar |
| Formaat | 400 mm, 600 mm, 800 mm breedte optie |
| Functie | Blootstelling, afwassen, drogen en ontdooien |
| Automatisch | Ja |
| Resoluties | 2400dpi |
|---|---|
| Plaatgrootte | Max. 1163mm x 940mm, Min. 400mm x 300mm |
| Weergavesysteem | 64CH; 48CH; 32CH |
| Productie (Platen/Uur) | 28; 22; 16, 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Plaatdikte | 0.15mm tot 0.30mm |
| Productnaam | Online Systeem Thermische CTP |
|---|---|
| Het blootstellen van Methode | Externe Trommel |
| Weergavesysteem | 32/48/64 CH |
| Door | pph van 32/48/64; 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Lasergolflengte | Afzonderlijke 830nm-laserdiode |