| Ctp-type | Flexoctp Machine |
|---|---|
| Bordype | De digitale plaat van hulpflexo (water-was), Digitale flexoplaat (water-was), Digitale flexoplaat (o |
| Laserkanaal | 32-kanaal; kanaal 16 |
| Outputsnelheid | 2.5 m ² /h; 1.25 m ² /h |
| Max. breedte | 800mm x 660mm; 680mm x 430mm |
| CTP type | Flexoctp Machine |
|---|---|
| Type plaat | De digitale plaat van hulpflexo (water-was), Digitale flexoplaat (water-was), Digitale flexoplaat (o |
| Laserkanaal | 32-kanaal; kanaal 16 |
| Uitgangssnelheid | 2.5 m ² /h; 1.25 m ² /h |
| Max. breedte | 800mm x 660mm; 680mm x 430mm |
| Type | Flexo CTP-machine |
|---|---|
| Laserkanaal | 32-kanaals; 16-kanaals |
| Uitvoersnelheid | 2,5 m²/u; 1,25 m²/u |
| Max. Breedte | 800 mm x 660 mm; 680 mm x 430 mm |
| Plaatdikte | 0,15 mm - 1,7 mm |
| Laserkanaal | 16-kanaal; kanaal 32 |
|---|---|
| Uitvoersnelheid | 1.25 m ² /h; 2.5 m ² /h |
| Max. Breedte | 800mm x 660mm |
| Laserkracht | Hoogvermogen halfgeleiderlaserdiode |
| Bordype | Digitale flexiplaat ((waterwassen), Digitale flexiplaat ((waterwassen), Digitale flexiplaat ((oplosm |
| Type | Oplosmiddel gebaseerde flexoplaat die machine maken |
|---|---|
| Paginegrootte | Max. 920mm*680mm |
| Plaatdikte | 1.14mm - 3.94mm |
| Elektriciteitsvereiste | Enige fase 220V 50/60Hz |
| Werkende kracht | 3,5 kW |
| Classificatie | CTP Plaatmachine |
|---|---|
| Productnaam | Digitale flexoplate-machine |
| Laserkanaal | 16/32CH |
| Outputsnelheid | 1.25/2.5 M2/H |
| Max. breedte | 790 mm x 690 mm |
| Werkkracht | 3.5 kW |
|---|---|
| Type | Oplosmiddel gebaseerde flexoplaat die machine maken |
| Pagina grootte | Max. 920mm*680mm |
| Dikte van de plaat | 1.14mm - 3.94mm |
| Elektriciteitsvereiste | Enige fase 220V 50/60Hz |
| Productnaam | Digitale flexoplate-machine |
|---|---|
| Laserkanaal | 16/32CH |
| Uitgangssnelheid | 1.25/2.5 M2/H |
| Max. breedte | 790 mm x 690 mm |
| 790 mm x 690 mm | 0.14mm-2.84mm |
| Naam van het product | Digitale flexoplate-machine |
|---|---|
| Laserkanaal | 16/32CH |
| Uitgangssnelheid | 1.25/2.5 M2/H |
| Max. breedte | 790 mm x 690 mm |
| 790 mm x 690 mm | 0.14mm-2.84mm |
| Productnaam | Automatische Plaat die Machine maken |
|---|---|
| Het blootstellen van Mothod | Buiten Trommel |
| Plaatgrootte | Max.1163mm*940mm Min.300mm*400mm |
| Plaatdikte | 0.15mm tot 0.30mm |
| Resolutie | 2400dpi |