| Classificatie | UVctp Machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 64-kanaals |
| Doorvoer | 1470 mm × 1180 mm/ 2400 dpi: 16 platen/uur |
| Herhaalbaarheid | ± 5 μm ((continuous exposure for 4 times or more on the same plate with a temperature of 23°C and hu |
| Voeding | Eenfasig: 220AC-240AC, Machtsconsumptie: 5.5KW |
| Type plaat | Digitaal relief flexoplate ((waterwas) |
|---|---|
| Max.Breadth | 47" x 60" / 1200mm x 1524mm |
| Dikte van de plaat | 0.9-3,94 mm) |
| Uitgangssnelheid | 4.3m2/h |
| Resolutie | 4000 dpi, optioneel: 3000 dpi of 2400 dpi |
| Weergavesysteem | 825nm laser |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | 0.01mm |
| Productie (Platen/Uur) | 35; 45; 55,1030mm x 800mm, 2400dpi, Plaatgevoeligheid 120mj/cm ² |
| Plaatgrootte | Max.1163mm x 940mm; Min.400mm x 300mm |
| Voeding | CTP (Enige fase: 220V, Maximum macht (Piekwaarde): 4KW); Vereenvoudigde Autoloader (Enige fase: 220V |
| Laserkanalen | 32CH, 48CH, 64CH, 128CH |
|---|---|
| Outputsnelheid | 16pph, 22pph, 28pph |
| Max.Plate Grootte | 800X690 (mm) |
| Voorwaarde | nieuwe of gebruikte beschikbaar |
| Resolutie | 2400dpi, facultatieve 1200dpi |
| Classificatie | UVctp Machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 64-kanaal; kanaal 48; kanaal 32 |
| Productie (Platen/Uur) | 1030mm x 800mm, 2400dpi: 28; 22; 16 |
| Herhaalbaarheid | ± 5 μm ((continuous exposure for 4 times or more on the same plate with a temperature of 23°C and hu |
| Voeding | Eenfase: 220AC, +6%, -10%, Stroomverbruik: 4KW |
| Type machine | Flexoctp Machine |
|---|---|
| Resoluties | 4000DPI |
| Weergavesysteem (Kanaal) | 16CH; 32CH |
| Uitgangssnelheid | 1.25 Sqm/H; 2.5 Sqm/H |
| Max. breedte | 800mm x 660mm |
| Type machine | Flexoctp Machine |
|---|---|
| Resoluties | 4000DPI |
| Weergavesysteem (Kanaal) | 16CH; 32CH |
| Uitgangssnelheid | 1.25 Sqm/H; 2.5 Sqm/H |
| Max. breedte | 800mm x 660mm |
| Machinetype | Flexoctp Machine |
|---|---|
| Resoluties | 4000DPI |
| Weergavesysteem (Kanaal) | 16CH; 32CH |
| Outputsnelheid | 1.25 Sqm/H; 2.5 Sqm/H |
| Max. breedte | 800mm x 660mm |
| Naam | CTP plaatmachine |
|---|---|
| Laserkanaal | 64 |
| Outputsnelheid | 10PPH |
| Max.Plate Grootte | 1680X1350 (mm) |
| Resolutie | 2400dpi |
| Productnaam | UV/Ctcp platenmachine |
|---|---|
| Plaatgroottes | Max.800mm x 660mm Min.300mm x 300mm |
| Media-type | Positieve plaat uv-CTP/CTCP of hoge gevoelige PS plaat |
| Imaging systeem | Kanaal 48 |
| Overal | 28 borden per uur |