| Machinetype | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 4 |
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Machinetype | Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Machineclassificatie | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 8000 cycles/h |
| Max. Niet geknipt Boek - grootte (a*b) | 365*305 mm |
| Min. Niet geknipt Boek - grootte (a*b) | 110*85 mm |
| Max. In orde gemaakt Boek - grootte (a*b) | 360*300 mm |
| Type machine | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 4 |
| Max. Mechanische Snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Type machine | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 4 |
| Max. Mechanische Snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Machine Type | Book Binding Machine |
|---|---|
| No. of Clamps | 4 |
| Max. Mechanical Speed | 2000C/H |
| Book Block Length (a) | 120-400mm |
| Book Block Width (B) | 120-270mm |
| Type machine | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 4 |
| Max. Mechanische Snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Type machine | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 4 |
| Max. Mechanische Snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Machinetype | Papier snijmachine |
|---|---|
| Max. snijbreedte ((cm/cm) | 115/45.3 |
| Max. snijlengte ((cm/cm) | 116/45.7 |
| Max. Snijhoogte ((cm/cm) | 16.5/6.5 |
| Hoofdmotor (KW) | 4 |
| Machinetype | Etiketverbeteringsmachine |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 6m/min - 50m/min (hang van de dikte van de polymeerlaag) af |
| De Diameter van Rewinder van de ontrollerdiameter | Max. 700 mm, kern 76 mm |
| Rewinder diameter | Max. 700 mm, kern 76 mm |
| Oplossing | 360*360dpi, tot 1440*360dpi |