| Machinetype | Etiketverbeteringsmachine |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 6m/min - 50m/min (hang van de dikte van de polymeerlaag) af |
| De Diameter van Rewinder van de ontrollerdiameter | Max. 700 mm, kern 76 mm |
| Rewinder diameter | Max. 700 mm, kern 76 mm |
| Oplossing | 360*360dpi, tot 1440*360dpi |
| Classificatie | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Printkop | EPSON i3200-U1x4 |
| Afdruksnelheid | 4pass: 56m/u; 6pass: 40m/u; 8pass: 28m/u |
| Max. diameter van de rol | 350 mm |
| Max. mediabreedte | 330 mm |
| Machinetype | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 4pass: 56m/u; 6pass: 40m/u; 8pass: 28m/u |
| Herhaal stansnauwkeurigheid | ± 0,1 mm |
| Max. diameter van de rol | 350 mm |
| Max. mediabreedte | 330 mm |
| Machinetype | De digitale Machine van de Etiketdruk |
|---|---|
| Max. mediabreedte | 330 mm |
| Max. diameter van de rol | 350 mm |
| Afdruksnelheid | 4pass: 56m/u; 6pass: 40m/u; 8pass: 28m/u |
| Herhaal stansnauwkeurigheid | ± 0,1 mm |
| Machinetype | De digitale Machine van de Etiketdruk |
|---|---|
| Herhaal stansnauwkeurigheid | ± 0,1 mm |
| Afdruksnelheid | 4pass: 56m/u; 6pass: 40m/u; 8pass: 28m/u |
| Printkop | EPSON i3200-U1x4 |
| Max. diameter van de rol | 350 mm |
| Classificatie | Document Joggingmachine |
|---|---|
| Tafellengte (mm/in) (Y) | 1150/45.28 |
| Breedte van de machine (mm/in) (B) | 1550/61.02 |
| Lengte van de machine (mm/in) (A) | 1290/50.79 |
| Height Of Machine(mm/in) | 1875/73.82 |
| Machineclassificatie | Digitale Inkjet-Printer |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 720*1040 |
| Max. afdrukgrootte ((mm) | 710*1040 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 393*546 |
| Papierdikte ((G/m2) | 40-200 |
| Max. het Afwikkelen zich Breedte | 1400 mm |
|---|---|
| Max. Ontspan Diameter | 1200 mm |
| Max. Diameter terugspoelen | 310 mm |
| Min. het Scheuren Breedte | 25MM |
| Maximale snelheid | 210m/min |
| Maximum het afwikkelen zich breedte | 1400mm |
|---|---|
| Max. Afwikkelende Diameter | 1200mm |
| Maximum opnieuw opwindende diameter | 310 mm |
| Max. het Scheuren Breedte | 25mm |
| Max Speed | 210m/min |
| Maximum Machinesnelheid | 210m/min |
|---|---|
| Max.Unwinding Breedte | 1400mm |
| Toepassing | ECG-Document broodje, ATM-document broodje, kassadocument broodje |
| Max. ladingscapaciteit | 3ton |
| Gewicht | 4000KGS |