| Karton | 180-650gsm |
|---|---|
| golf | Fluit E.N.F |
| Max. het Stempelen snelheid (s/h) | 5000 |
| Toepassing | voor document vakje verpakking het vouwen en het lijmen |
| Drukmaterialen | Karton |
| Karton | 180-650gsm |
|---|---|
| golf | Fluit E.N.F |
| Max. het Stempelen snelheid (s/h) | 5000 |
| Toepassing | voor document vakje verpakking het vouwen en het lijmen |
| Drukmaterialen | Karton |
| Classificatie | Fim-lamineerder |
|---|---|
| Max. het lamineren breedte (mm) | 1080 |
| Max. Plaat B×L (mm) | 1080×950 |
| Min. Plaat B×L (mm) | 350×350 |
| Het lamineren Snelheid (M/Min) | 10-60 |
| Classificatie | Etiketversterker |
|---|---|
| Oplossing | 360*360dpi, tot 1440*360dpi |
| Printtechnologie | UV Piezo dod-Inkjet |
| Afdrukbeeldbreedte | 288 mm (uitbreidbaar tot 330 mm) |
| Inkt het Genezen | Het inter uv-GELEIDE pre-Geneest Volledige genezen door UV-LED |
| Type machine | Document Lader |
|---|---|
| Max. velgrootte | 1280*1000 mm |
| Max. Hoogte van Riem | 1600 mm |
| Max. Stapelhoogte | 135 mm |
| Gewicht van de machine | 1200 kg |
| Machineclassificatie | De Bewerker van de afvalalcoholische drank |
|---|---|
| Voeding | 380 V 50 Hz |
| Totaal vermogen | 4,5 kW |
| Verwerkingscapaciteit | 5L/Hour |
| Gewicht | 260 kg |
| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Bodemdocument | A.B.C. D.E Flute |
| Front Lay Laminating Precision (mm) | ± 1,5 |
| Dikte van Gezichtsdocument (G/SQM) | 150-500 |
| Mechanische Snelheid (M/Min) | 110 |
| machine | imagesetter |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Resolutie | 1500dpi-4000dpi |
| Laserhoofd | semiconducter lasers |
| Maximum formaat | 940*660 |
| machine | imagesetter |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Resolutie | 1500dpi-4000dpi |
| Laserhoofd | semiconducter lasers |
| Maximum formaat | 940*660 |
| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Bodemdocument | A.B.C. D.E Flute |
| Front Lay Laminating Precision (mm) | ± 1,5 |
| Dikte van het papier (g/m2) | 150-500 |
| Mechanische Snelheid (M/Min) | 110 |