| Classificatie | Matrijzensnijder |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 1060X760 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 430x350 |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 1060x746 |
| Max. Stempelgrootte ((mm) | 1020x660 |
| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Dikte van Gezichtsdocument (G/SQM) | 150-500 |
| Bodemdocument | A.B.C. D.E Flute |
| Het lamineren Efficiency (Sheets/H) | 0-6000 |
| Front Lay Laminating Precision (mm) | ± 1,5 |
| Classificatie | Het compenseren Stapelaar |
|---|---|
| Max. die hoogte stapelen | 235 mm |
| Max. Mechanische snelheid | 15000 Cycli per uur |
| Afmeting A | Min. 102mm, Max. 320mm |
| Afmeting B | Min. 152mm, Max. 470mm |
| Classificatie | Zelfklevende Etiketsnijmachine Rewinder |
|---|---|
| Max. Afwikkelbreedte | 1300 mm |
| Max. Afwikkeldiameter | 1000 mm |
| Max. Diameter terugspoelen | 800 mm |
| Aanvaardbare Diktewaaier | 50-800gsm |
| Classificatie | Het compenseren Stapelaar |
|---|---|
| Max. die hoogte stapelen | 235 mm |
| Max. Mechanische Snelheid | 15000 Cycli per uur |
| Afmeting A | Min. 102mm, Max. 320mm |
| Afmeting B | Min. 152mm, Max. 470mm |
| Classificatie | Het compenseren Stapelaar |
|---|---|
| Max. die hoogte stapelen | 235 mm |
| Max. Mechanische Snelheid | 15000 Cycli per uur |
| Afmeting A | Min. 102mm, Max. 320mm |
| Afmeting B | Min. 152mm, Max. 470mm |
| Classificatie | textielprinter |
|---|---|
| Drukhoofd Qty | 4-6PCS |
| Productiesnelheid | 600X1800dpi (3pass): 120sqm/Hr |
| Afdrukhoogte | 2 tot 30mm |
| Max. Afdrukbreedte | 3300 mm |
| Machine Type | Thermal paper slitter rewinder |
|---|---|
| Max. Parent Web Width | 1400mm |
| Max. Parent Web Diameter | 1200mm |
| Max. Rewinding Diameter | 300mm |
| Min. Slit Width | 15mm |
| Classificatie | Laminator |
|---|---|
| Max. Laminatiebreedte | 720 mm |
| Maximale dikte | 2/7mm (volgens de gewoonte Behoeften) |
| Lamineersnelheid | 20-25 m/min |
| Max. het Verwarmen Temperatuur | 160℃ |
| Printertype | Digitale Etiketprinter |
|---|---|
| Tijd voor voorbereiding | Minder dan 28 |
| Afdrukbreedte | Min. 210mm, max. 308mm. |
| Afdruklengte | Min. 98mm, max. 1200mm. |
| Afdruksnelheid | Tot 7,26 Meters/Min (30FT/Min) |