| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. Machinesnelheid (VERPAKKEN EN VERZENDEN) | 7000 |
| Min. Grijpmarge ((mm) | 7 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 400 X 330 |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Scherpe Plaatgrootte (mm) | 1080 x 780 |
| Binnen Chase Grootte ((mm)) | 1100 x 790 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen | ≤ ±0.1 |
| Machinetype | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. Machinesnelheid (VERPAKKEN EN VERZENDEN) | 7000 |
| Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen | ≤ ±0.1 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 400 X 330 |
| Classificatie | Offsetdrukmachine |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 740*1050 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 360*520 |
| Max. Afbeeldingsgebied ((mm) | 720*1020 |
| Max. Hoogte van de voedingsstapel ((mm) | 1180 |
| Machinetype | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |
| Type | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Printtechnologie | Piezo-elektrische inkjet |
| Maximale snelheid | 50m/min ((CMYK); 25m/min ((CMYK+W) |
| Oplossing | 600x600 dpi/ 600x1200 dpi |
| Uithardingsmethode | UV-LED + kwiklamp |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 1075 X 770 |
| Binnen Chase Grootte ((mm)) | 1100 x 790 |
| Max. Machinesnelheid (VERPAKKEN EN VERZENDEN) | 7000 |
| Scherpe Plaatgrootte (mm) | 1080 x 780 |
| Classificatie | Foliestempelsnijmachine |
|---|---|
| Maximumsnelheid (VERPAKKEN EN VERZENDEN) | 7500 |
| Voorraadbereik | Karton 90-2000g/Sqm (de Fluit van E, B-) |
| Maximumblad (mm) | 1060x740 |
| Minimumbladgrootte (mm) | 400X360 |
| Machinetype | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Afdruksnelheid | 60m/min |
| Precisie van Chromatografie | ± 0,1 mm |
| Afdruklengte | 177.8355.6mm |
| Max. Afdrukbreedte | 310 mm |