| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Max. Laminatiebreedte | 340 mm |
| Maximale dikte | 2 mm |
| Lamineersnelheid | 0-5 m/min |
| Diameter van de rol | 110 mm |
| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Het lamineren Snelheid | 20-25 m/min |
| Rollerdiameter | 200/150mm |
| Max. Laminatiebreedte | 720mm |
| Maximale dikte | 2/7mm (volgens de gewoonte Behoeften) |
| Maximum machine | 5500 s/h |
|---|---|
| Max Pressure | 120x104 N |
| Maximum Blad | 790mm*560mm |
| Min bladgrootte | 310mm*210mm |
| Mengeling het stempelen grootte | 760mm*525mm |
| Max. formaat | 1400 mm |
|---|---|
| Max. Snelheid | 300 m/min |
| Het maximum opnieuw opwinden Dia. | 300 mm |
| Max. het afwikkelen zich dia. | 1200 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Max. formaat | 1400 mm |
|---|---|
| Max. snelheid | 300 m/min |
| Maximum het opnieuw opwinden dia. | 300 mm |
| Max, ontspannen. | 1200 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Max. formaat | 1400 mm |
|---|---|
| Max. snelheid | 300 m/min |
| Maximum het opnieuw opwinden dia. | 300 mm |
| Max, ontspannen. | 1200 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Max Printing Speed | 180m/min |
|---|---|
| Kleur | 4-12 kleuren |
| Max Web Width | 480/680 mm |
| Maximum Drukbreedte | 460/660mm |
| maximum afwikkelende diameter | 1000mm |
| Classificatie | CTP Plaatmachine |
|---|---|
| Productnaam | Digitale flexoplate-machine |
| Laserkanaal | 16/32CH |
| Outputsnelheid | 1.25/2.5 M2/H |
| Max. breedte | 790 mm x 690 mm |
| Max.Plate Grootte | 280-1550 mm |
|---|---|
| Capaciteit ontwikkelen | 46L,58L,76L |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Machinegrootte | 1500x1400x1100mm |
| Netto gewicht | 350kgs |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen | ≤ ±0.1 |
| Max. Machinesnelheid (VERPAKKEN EN VERZENDEN) | 7000 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 400 X 330 |