| Max. Matrijzen scherpe grootte | 790x560mm |
|---|---|
| Max. machinesnelheid (s/h) | 5500 |
| Max. het Stempelen snelheid (s/h) | 5000 |
| Toepassing | Document Kop, Document Vakje, Carboard-het In reliëf maken |
| Drukmaterialen | Document vakje, document koppen, pvc, plastieken |
| Max. Matrijzen scherpe grootte | 1060x740mm |
|---|---|
| Max. machinesnelheid (s/h) | 7500 |
| Max. het Stempelen snelheid (s/h) | 7000 |
| Toepassing | Document Kop, Document Vakje, Carboard-het In reliëf maken |
| Drukmaterialen | Document vakje, document koppen, pvc, plastieken |
| Max. Matrijzen scherpe grootte | 760x520mm |
|---|---|
| Max. machinesnelheid (s/h) | 5500 |
| Max. het Stempelen snelheid (s/h) | 5000 |
| Toepassing | Etiket, Kaart, voedselpakket, het hete folie stempelen |
| Drukmaterialen | Document vakje, document koppen, pvc, plastieken |
| Type | Etiketversterker |
|---|---|
| Substratenbreedte | Max. 330mm |
| Oplossing | 360*360-dpi, tot 1440*360-dpi |
| De Diameter van Rewinder van de ontrollerdiameter | Max. 700 mm, kern 76 mm |
| Rewinder diameter | Max. 700 mm, kern 76 mm |
| Type | Digitaal Boekbindmiddel |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |
| Classificatie | Digita Label Printer |
|---|---|
| Afdruksnelheid | tot 9,14 M/Min |
| Printertype | LED droge toner labelpers |
| Inkttype | Droge toner (C M Y K Vier kleuren) |
| Afdrukkwaliteit | 600×1200 dpi |
| Max. Deklaaggrootte | 720x1050 mm |
|---|---|
| Lakendikte | 80-500gsm |
| Max. bladgrootte | 730 x 1060 mm |
| Min. bladgrootte | 310X406mm |
| De Nauwkeurigheid van de deklaagregistratie | +/- 0.2mm |
| machine | imagesetter |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Resolutie | 1500dpi-4000dpi |
| Laserhoofd | semiconducter lasers |
| Maximum formaat | 940*660 |
| machine | imagesetter |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Resolutie | 1500dpi-4000dpi |
| Laserhoofd | semiconducter lasers |
| Maximum formaat | 940*660 |
| Materiaal | Karton 200-600GSM |
|---|---|
| Max. Productiesnelheid | 200 stuks/min |
| Spanning | 380V/50Hz |
| Lege Lengte | 100mm450mm |
| Lege Breedte | 100mm630mm |