| Classification | Thermal Paper Slitting Rewinding Machine |
|---|---|
| Max. Unwinding Width | 1400mm |
| Max. Unwinding Diameter | 1200mm |
| Max. Rewinding Diameter | 310mm |
| Min. Slitting Width | 25mm |
| Classificatie | De Machine van de etiketdruk |
|---|---|
| Naam van het product | Digitale UV inkjetprinter |
| Afdrukmethode | Rol naar rol, aan één kant |
| Kleurconfiguratie | CMYK/W+CMYK/W+W+CMYK |
| Media Breedte | 80-330 mm/80-330 mm/110-330 mm |
| Machinetype | Etiketprinter |
|---|---|
| Afdrukkleur | 1-6 kleuren |
| Precisie van Chromatografie | ± 0,1 mm |
| Afdruklengte | 177.8355.6mm |
| Afdruksnelheid | 60m/min |
| Weergavesysteem | 830nm thermisch |
|---|---|
| Outputsnelheid | 16pph |
| Max.Plate Grootte | 1470X1180 (mm) |
| Resolutie | 2400dpi of facultatieve 1200dpi |
| Laserkanaal | 64CH |
| Belichtingslaser | 405nm |
|---|---|
| Oplossing | 2400 dpi, 1200 dpi optioneel |
| Uitvoersnelheid | 44 Borden per uur |
| De Dioden van de beeldlaser | 64,48,32CH |
| Max.Plate Grootte | 1163*940mm |
| Max. Matrijzen scherpe grootte | 1080x780mm |
|---|---|
| Max. machinesnelheid (s/h) | 7000 |
| Max. het Stempelen snelheid (s/h) | 5000 |
| Toepassing | Document Kop, Document Vakje, Carboard-het In reliëf maken |
| Drukmaterialen | Document vakje, document koppen, pvc, plastieken |
| Type | Offsetpers |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 720*1040 |
| Max. afdrukgrootte ((mm) | 710*1040 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 393*546 |
| Papierdikte ((G/m2) | 40-200 |
| Max. Matrijzen scherpe grootte | 1060x760mm |
|---|---|
| Max. machinesnelheid (s/h) | 6500 |
| Max. het Stempelen snelheid (s/h) | 5000 |
| Toepassing | Document Kop, Document Vakje, Carboard-het In reliëf maken |
| Drukmaterialen | Document vakje, document koppen, pvc, plastieken |
| Max. Matrijzen scherpe grootte | 1080x780mm |
|---|---|
| Max. machinesnelheid (s/h) | 7000 |
| Max. het Stempelen snelheid (s/h) | 5000 |
| toepassing | Document Kop, Document Vakje, Carboard-het In reliëf maken |
| Drukmaterialen | Document vakje, document koppen, pvc, plastieken |
| Resolutie | dpi 2400 |
|---|---|
| LASERsysteem | 48 dioden |
| Lasergolflengte | 400-410nm |
| Maximum plaatgrootte | 1130mm*920mm |
| Min. Plaatgrootte | 400mm*300mm |