| Type machine | Etiketverbeteringsmachine |
|---|---|
| Druktechniek | UV Piezo dod-Inkjet |
| Resolutie | 360*360-dpi, tot 1440*360-dpi |
| De Breedte van het drukbeeld | 288mm (Verlengbaar aan 330 mm) |
| Polymeren | Wb-Ds-duidelijk Polymeer |
| Type | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 15 |
| Max. Mechanische snelheid | 5000cycles/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 140460mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Classificatie | Thermisch Document die Opnieuw opwindend Machine scheuren |
|---|---|
| Max. het Afwikkelen zich Breedte | 900 mm |
| Het Max. Afwikkelen zich Dia | 1000 mm |
| Machine Max. Snelheid | 110 m/min |
| Het Max. Opnieuw opwinden Dia | 270 mm |
| Machinetype | Digitale strooimasjien |
|---|---|
| Max. media rol | diameter 450mm |
| Mediabreedte knippen | 40340mm |
| Max. etiketbreedte | 310 mm |
| Min. etiketlengte | 10 mm |
| Machinetype | Lamineringsmachine |
|---|---|
| Max. Laminatiebreedte | 340 mm |
| Maximale dikte | 2 mm |
| Lamineersnelheid | 0-5 m/min |
| Diameter van de rol | 110 mm |
| Machinetype | Boek het Stapelen Machine |
|---|---|
| Afmeting A | Min. 102mm, Max. 320mm |
| Afmeting B | Min. 152mm, Max. 470mm |
| Max. die hoogte stapelen | 235 mm |
| Max. Mechanische snelheid | 15000 Cycli per uur |
| Classificatie | Foliestempelsnijmachine |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 1060X760 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 430x350 |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 1060x746 |
| Max. het stempelen snelheid (verpakken en verzenden) | 7000 |
| Classificatie | Thermisch Document die Opnieuw opwindend Machine scheuren |
|---|---|
| Max. het Afwikkelen zich Breedte | 1400 mm |
| Max. ontwikkelingsdiameter | 1200 mm |
| Max. Diameter terugspoelen | 310 mm |
| Min. het Scheuren Breedte | 25MM |
| Model | Papier snijmachine |
|---|---|
| Max. snijbreedte ((cm/cm) | 115/45.3 |
| Hoofdmotor (KW) | 4 |
| Max. snijlengte ((cm/cm) | 116/45.7 |
| Max. Snijhoogte ((cm/cm) | 16.5/6.5 |
| Machine Type | Label Printing Machine |
|---|---|
| Druktechnologie | 4 Kleur ((Cmyk) LED technologie |
| Print Speed | Up to 7.26 Meters/Min(30FT/Min) |
| Afdrukkwaliteit | 1200X2400dpi |
| Print Width | Min. 210mm, Max. 308mm |