| Machinetype | Etiket die Machine verbeteren |
|---|---|
| Printtechnologie | UV Piezo dod-Inkjet |
| Oplossing | 360*360dpi, tot 1440*360dpi |
| Afdrukbeeldbreedte | 288 mm (uitbreidbaar tot 330 mm) |
| Inkt het Genezen | Het inter uv-GELEIDE pre-Geneest Volledige genezen door UV-LED |
| Machinegrootte | Die snijmachine |
|---|---|
| Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen | ≤ ±0.1 |
| Scherpe Plaatgrootte (mm) | 1080 x 780 |
| Binnen Chase Grootte ((mm)) | 1100 x 790 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Type machine | Etiket die Machine verbeteren |
|---|---|
| Druksnelheid | 6m/Min - 50m/Min Depend op de Dikte van de Polymeerlaag |
| Resolutie | 360*360-dpi, tot 1440*360-dpi |
| De Diameter van Rewinder van de ontrollerdiameter | Max. 700mm, Kern 76mm |
| Rewinderdiameter | Max. 700mm, Kern 76mm |
| Type machine | Etiket die Machine verbeteren |
|---|---|
| Druksnelheid | 6-50 m/min ((afhankelijk van de dikte van de polymeerlaag) |
| De Diameter van Rewinder van de ontrollerdiameter | Max. 700mm, Kern 76mm |
| Rewinderdiameter | Max. 700mm, Kern 76mm |
| Inkt het Genezen | Het inter uv-GELEIDE pre-Geneest Volledige genezen door UV-LED |
| Type | Foliestempelsnijmachine |
|---|---|
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 790 x 570 |
| Min. Grijpmarge ((mm) | 8 |
| Binnen Chase Grootte ((mm)) | 940 x 610 |
| Voorraadbereik | Karton: 800-2000g/Sqm B-fluit |
| Classificatie | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Precisie van Chromatografie | ± 0,1 mm |
| Afdruklengte | 177.8355.6mm |
| Max. Afdrukbreedte | 310 mm |
| Max. ontwikkelingsdiameter | 600 mm |
| Machinetype | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Max. diameter van de rol | 350 mm |
| Max. mediabreedte | 330 mm |
| Printkop | EPSON i3200-U1x4 |
| Inkttype | UV-inkt |
| Machinetype | De digitale Machine van de Etiketdruk |
|---|---|
| Herhaal stansnauwkeurigheid | ± 0,1 mm |
| Max. diameter van de rol | 350 mm |
| Max. mediabreedte | 330 mm |
| Afdruksnelheid | 4pass: 56m/u; 6pass: 40m/u; 8pass: 28m/u |
| Machinegrootte | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. Matrijzen scherpe snelheid | 7000s/h |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 790x570 |
| Max. velgrootte ((mm) | 800x580 |
| Min. Grijpmarge ((mm) | 8 |
| Type machine | Etiketverbeteringsmachine |
|---|---|
| Druktechniek | UV Piezo dod-Inkjet |
| resolutie | 360*360-dpi, tot 1440*360-dpi |
| De Breedte van het drukbeeld | 288mm (Verlengbaar aan 330 mm) |
| Polymeren | Wb-Ds-duidelijk Polymeer |