| Classificatie | Foliestempelsnijmachine |
|---|---|
| Max. Machinesnelheid | 6500shipping en behandeling |
| Max. het Die-Cutting Grootte | 1060 746 mm |
| Max. bladgrootte | 1060 × 760 mm |
| Min. bladgrootte | 400 × 350 mm |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. machinesnelheid (verpakken en verzenden) | 5000 |
| Golfdocument (mm) | 2 - 9 |
| Max. bladgrootte (mm) | 1650 x 1200 |
| Min. bladgrootte (mm) | 650 x 520 |
| Classificatie | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 15 |
| Max. Mechanische snelheid | 5000 cycles/h |
| De Lengte van het boekblok | 140-460 mm |
| De Breedte van het boekblok | 120-270 mm |
| Machineclassificatie | De Machine van boekbindng |
|---|---|
| Nr van Posten | 8 tot 24 |
| Bladgrootte (a) | 196-460 mm |
| Bladgrootte (b) | 135-280 mm |
| Off-line Snelheid | Max. 4800 cycles/h |
| Classificatie | Venster die Machine herstellen |
|---|---|
| De Producting-Stijl | 1-steeg Verrichting, 2-steeg Verrichting |
| Snelheid van de Machine | ≤200pcs/min, ≤400pcs/min |
| Buitendeursdiameter | ≤500mm |
| Lengte a van het Lege Document (mm) | 100-900, 100-900; 100-420, 100-420 |
| Type machine | ponsenmachine |
|---|---|
| Application | Suitable for all sheet-fed offset presses |
| Garantie | 1 jaargarantie met inbegrip van Vervangstukken |
| Power Resources | Pneumatic punching |
| Grootte ((mm) | 1360 ((L) X 980 ((W) X 1340 ((H) |
| Type machine | Venster die Machine herstellen |
|---|---|
| De Producting-Stijl | 1-steeg Verrichting, 2-steeg Verrichting |
| Lengte a van het Lege Document (mm) | 100-900, 100-900; 100-420, 100-420 |
| Breedte B van het Lege Document (mm) | 80-1100, 80-530; 100-750, 100-380 |
| Snelheid van de Machine | ≤200pcs/min, ≤400pcs/min |
| Classificatie | Die snijmachine |
|---|---|
| Productnaam | ECOO-1080BQ |
| Max. bladgrootte | 1080 x 780 mm |
| Min. bladgrootte | 400 x 330 mm |
| Max. Sterfmaat | 1075 x 770 mm |
| Type | Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Productiesnelheid | 400 books/h |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120-370 mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 100-300 mm |
| Dekkinglengte (d) | 120-370 mm |
| Type machine | Etiketverbeteringsmachine |
|---|---|
| Druksnelheid | 6m/min - 50m/min (hang van de dikte van de polymeerlaag) af |
| Dikte van de laag van het polymeer | van 10 tot en met 250 micron |
| De Diameter van Rewinder van de ontrollerdiameter | Max. 700mm, Kern 76mm |
| Rewinderdiameter | Max. 700mm, Kern 76mm |