| Machinetype | ponsenmachine |
|---|---|
| Applicatie | Geschikt voor Alle blad-Gevoede Compensatiepersen |
| Garantie | 1 jaargarantie met inbegrip van Vervangstukken |
| Machtsmiddelen | Pneumatisch ponsen |
| Grootte (mm) | 1360 ((L) X 980 ((W) X 1340 ((H) |
| Machinetype | Document Vakje Vormende Machine |
|---|---|
| Max. Productie | 200pcs/min |
| Materiaal | Karton 200-600GSM |
| Lege Lengte | 100mm450mm |
| Lege Breedte | 100mm630mm |
| Machinetype | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 4 |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |
| Classificatie | kartonmachine |
|---|---|
| Materiaal | Karton 200-600GSM |
| Max. Productiesnelheid | 200pcs/min |
| Spanning | 380V/50Hz |
| Lege Lengte | 100mm450mm |
| Machinetype | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |
| Machinetype | kartonmachine |
|---|---|
| Maximale productiesnelheid | 200 stuks/min |
| Materialen | Karton 200-600gsm; het document van golfkarton met dikte 1.5MM niet overschrijden. |
| De Totale Macht | 8 kW |
| Lege Lengte | 100mm450mm |
| Classificatie | Foliestempelsnijmachine |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 790X560 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 310X210 |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 760X520 |
| Max. Stempelgrootte ((mm) | 760X525 |
| Machineclassificatie | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 21 |
| Dikte boekblok | 3-50 mm |
| Max. Mechanische snelheid | 8000 cycles/h |
| De Lengte van het boekblok (a) | 140-460 mm |
| Classificatie | ponsenmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Geschikt voor Alle blad-Gevoede Compensatiepersen |
| Machtsmiddelen | Pneumatisch ponsen |
| Gewicht | 90 kg |
| Garantie | 1 jaargarantie met inbegrip van Vervangstukken |
| Classificatie | Machine voor het terugspoelen van thermisch papier |
|---|---|
| Max. Snijsnelheid | 350 sneden/min |
| Max. Snijmetersnelheid | 350 m/min |
| Toepasselijk assortiment papier | 60-550 g |
| Max. Diameter papierrol | 1800 mm |