| Classificatie | De digitale Machine van de Etiketdruk |
|---|---|
| Druksnelheid | tot 9,14 M/Min |
| Type inkt | Droge toner (C M Y K Vier kleuren) |
| Afdrukkwaliteit | 600X1200dpi |
| Media Breedte | 63.8-213 mm |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Type | CTCP-plaat |
| Stijl | Positief |
| Transportpakket | De uitvoer standaard verpakking |
| Specificatie | Gauge: 0,15 mm; 0,30 mm |
| Classificatie | Die snijmachine |
|---|---|
| Maximale velgrootte ((mm) | 1060x740 |
| Minimumbladgrootte (mm) | 400X360 |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 1040X730 |
| Hoogte scherpe regels (mm) | 23.8 |
| Type | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 700X500 |
| Max. Stempelgrootte (mm) | 700X500 |
| Hoogte van de snijregels (mm) | 23.8 |
| Max. machinesnelheid (verpakken en verzenden) | 2500 |
| Classificatie | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 8000 c/h |
| Max. Niet geknipt Boek - grootte (a*b) | 365*305 mm |
| Min. Niet geknipt Boek - grootte (a*b) | 110*85 mm |
| Max. In orde gemaakt Boek - grootte (a*b) | 360*300 mm |
| Type | Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 21 |
| Max. Mechanische snelheid | 8000 cycles/h |
| De Lengte van het boekblok (a) | 140-460 mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-300 mm |
| Type | Die snijmachine |
|---|---|
| Bewegende snelheid | Tot 1500 mm/s |
| Snijsnelheid | Tot 1200 mm/s (hangt van Soort Materialen af) |
| Snijdikte | ≤ 50mm (pas volgens verschillende materialen aan) |
| Effectief snijgebied | 1100*1300mm |
| Classificatie | Machine van de vlek de Uvdeklaag |
|---|---|
| Max. bladgrootte | 730 x 1060 mm |
| Min. bladgrootte | 310X406mm |
| Max. Deklaaggrootte | 720x1050 mm |
| Plaatdikte | 80-500gsm |
| Classificatie | UV-spotscoatingsmachine |
|---|---|
| Max. Deklaaggrootte | 1090X1440mm |
| Plaatdikte | 128-600gsm |
| Productiesnelheid | 6200 bladen/uur |
| Max. bladgrootte | 1100x1450mm |
| Classificatie | papier snijmachine |
|---|---|
| Toepasselijk assortiment papier | 60-550 g |
| Max. Snijsnelheid | 350 sneden/min |
| Max. Diameter papierrol | 1800 mm |
| Max. Papiersnijbreedte | 1400 mm |