| Machinetype | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Machinetype | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| Nr van Klemmen | 4 |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Machinetype | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |
| Machinetype | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |
| Machinetype | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |
| Classificatie | Foliestempelsnijmachine |
|---|---|
| Maximale velgrootte ((mm) | 1060 X 740 |
| Minimumbladgrootte (mm) | 400 X 360 |
| Max. Hologram het Stempelen Plaat (mm) | 6000 |
| Maximumsnelheid (VERPAKKEN EN VERZENDEN) | 7500 |
| Classificatie | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 4 |
| Max. Mechanische snelheid | 1600c/h |
| De Lengte van het boekblok (a) | 140320mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Classificatie | De digitale Machine van de Etiketdruk |
|---|---|
| Afdruksnelheid | tot 9,14 M/Min |
| Inkttype | Droge toner (C M Y K Vier kleuren) |
| Afdrukkwaliteit | 600X1200dpi |
| Media Breedte | 63.8-213 mm |
| Classificatie | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 4 |
| Max. Mechanische Snelheid | 1600c/h |
| De Lengte van het boekblok (a) | 140320mm |
| De Breedte van het boekblok (b) | 120270mm |
| Classificatie | De digitale Machine van de Etiketdruk |
|---|---|
| Druksnelheid | tot 9,14 M/Min |
| Type inkt | Droge toner (C M Y K Vier kleuren) |
| Afdrukkwaliteit | 600X1200dpi |
| Media Breedte | 63.8-213 mm |