| Classificatie | UV het Vernissen Machine |
|---|---|
| Max. bladgrootte | 620 × 450 mm |
| Min. bladgrootte | 260 × 190 mm |
| Bladgewicht | 60-350g/sqm |
| productie snelheid | 5500 vel/uur |
| Classificatie | UV het Vernissen Machine |
|---|---|
| Max. Deklaaggrootte | 1090X1440mm |
| De Nauwkeurigheid van de deklaagregistratie | ± 0.2mm |
| Lakendikte | 128-600gsm |
| productie snelheid | 6200sheets/Hour |
| Classificatie | Thermisch Document die Opnieuw opwindend Machine scheuren |
|---|---|
| Max. Snijsnelheid | gesneden 350/min |
| Max. scherpe metersnelheid | 350 m/min |
| Toepasselijke waaier van document | 60-550g |
| Max. document broodjesdiameter | 1800 mm |
| Type machine | ponsenmachine |
|---|---|
| Toepassing | Geschikt voor Alle blad-Gevoede Compensatiepersen |
| Garantie | 1 jaargarantie met inbegrip van Vervangstukken |
| Machtsmiddelen | Pneumatisch ponsen |
| Grootte ((mm) | 1360 ((L) X 980 ((W) X 1340 ((H) |
| Classification | Thermal Paper Slitting Rewinding Machine |
|---|---|
| Max. Snijsnelheid | gesneden 350/min |
| Max. Cutting Meter Speed | 350 M/Min |
| Applicable Range of Paper | 60-550g |
| Max. document broodjesdiameter | 1800 mm |
| Type | Matrijzensnijmachine |
|---|---|
| Max. bladgrootte (mm) | 1650 x 1200 |
| Min. bladgrootte (mm) | 650 x 520 |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 1630 x 1180 |
| Golfdocument (mm) | 2 - 9 |
| Classificatie | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. het Die-Cutting Grootte | 1060 x 746mm |
| Max. Machinesnelheid | 6500shipping en behandeling |
| Max. bladgrootte | 1060 x 760mm |
| Min. bladgrootte | 400 x 350mm |
| Type | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. bladgrootte (mm) | 1650 x 1200 |
| Min. bladgrootte (mm) | 650 x 520 |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 1630 x 1180 |
| Golfdocument (mm) | 2 - 9 |
| Type | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Nr van Posten | 8, 12, 16, 20, 24 |
| Bladgrootte (a) | 196-460 mm |
| Bladgrootte (b) | 135-280 mm |
| In-line Snelheid | Max. 8000 cycles/h |
| Machinetype | Etiket die Machine verbeteren |
|---|---|
| Oplossing | 360*360-dpi, tot 1440*360-dpi |
| De Diameter van Rewinder van de ontrollerdiameter | Max. 700 mm, kern 76 mm |
| Rewinder diameter | Max. 700 mm, kern 76 mm |
| Inkt het Genezen | Het inter uv-GELEIDE pre-Geneest Volledige genezen door UV-LED |