| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 1075 X 770 |
| Binnen Chase Grootte ((mm)) | 1100 x 790 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 400 X 330 |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 400 X 330 |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 1075 X 770 |
| Binnen Chase Grootte ((mm)) | 1100 x 790 |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. Machinesnelheid (VERPAKKEN EN VERZENDEN) | 7000 |
| Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen | ≤ ±0.1 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 400 X 330 |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen | ≤ ±0.1 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 400 X 330 |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 1075 X 770 |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen | ≤ ±0.1 |
| Min. Grijpmarge ((mm) | 7 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 400 X 330 |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. Machinesnelheid (VERPAKKEN EN VERZENDEN) | 7000 |
| Min. Grijpmarge ((mm) | 7 |
| Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen | ≤ ±0.1 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Classificatie | Foliestempelsnijmachine |
|---|---|
| Max. machinesnelheid (verpakken en verzenden) | 2500 |
| De Dikte van het Stempelen van Plaat (mm) | 3.5 |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 700X500 |
| Max. Stempelgrootte (mm) | 700X500 |
| Machinetype | Offset afdrukmachine |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 660 x 480; 740 x 540 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 273 X 393; 273 X 393 |
| Papierdikte ((mm) | 0.06-0.6 |
| Max. Afbeeldingsgebied ((mm) | 650 x 468; 730 x 528 |
| Classification | Die Cutting Machine |
|---|---|
| Product name | Ecoo-1080BQ |
| Max. Sheet size | 1080 x 780mm |
| Min. Sheet size | 400 x 330mm |
| Max. Die cutting size | 1075 x 770mm |
| Machinetype | Die snijmachine |
|---|---|
| Max. Machinesnelheid (VERPAKKEN EN VERZENDEN) | 7000 |
| Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen | ≤ ±0.1 |
| Max. velgrootte ((mm) | 1080 x 780 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 400 X 330 |