| Productnaam | 8up automatische Thermanl CTP |
|---|---|
| Weergavesysteem | Externe Trommel825nm Laser |
| Door | 35/45/55 Platen/Uur; 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Plaatgrootte | Max.1163*940mm, Min.400*300mm |
| Lichtbron | Laser in vaste toestand |
| Type machine | Offsetdrukmachine |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Bladgrootte (mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Document Dikte | 0.060.6mm |
| Max. Beeldgebied | 650x468mm; 730X528mm |
| Imaging systeem | 64-kanaal; kanaal 48; kanaal 32 |
|---|---|
| Productie (Platen/Uur) | 1030mm × 800mm, 2400dpi: 28; 22; 16 |
| Herhaalbaarheid | ±5μm (het Ononderbroken blootstellen voor 4 keer of hierboven op dezelfde plaat met een temperatuur |
| Stroomvoorziening | Eenfasig: 220AC, +6%, -10%, Machtsconsumptie: 4KW |
| Plaatgrootte | Max. 1163mm × 940mm, Min. 300mm × 400mm |
| Machine Type | Offset Printing Machine |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Sheet size(mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Paper thickness | 0.06-0.6mm |
| Max. Image area | 650x468mm; 730X528mm |
| Type machine | Offsetdrukmachine |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Bladgrootte (mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Document Dikte | 0.060.6mm |
| Max. Beeldgebied | 650x468mm; 730X528mm |
| Machine Type | Offset Printing Machine |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Sheet size(mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Paper thickness | 0.06-0.6mm |
| Max. Image area | 650x468mm; 730X528mm |
| Type machine | Offsetdrukmachine |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Bladgrootte (mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Document Dikte | 0.060.6mm |
| Max. Beeldgebied | 650x468mm; 730X528mm |
| Type plaat | Digitaal oplosmiddelflexoplaat |
|---|---|
| Dikte | 1.14/1.70/2.28/2.84/3.95mm |
| Hardheid | 75-38, varieert van de dikte |
| Afbeeldingsreproductie | 1-99%, 60 lijn/cm |
| Toepassing | Flexible verpakking, etiket en label, dozen |
| Imaging systeem | 64-kanaal; kanaal 48; kanaal 32 |
|---|---|
| Productie (Platen/Uur) | 1030mm × 800mm, 2400dpi: 28; 22; 16 |
| Herhaalbaarheid | ±5μm (het Ononderbroken blootstellen voor 4 keer of hierboven op dezelfde plaat met een temperatuur |
| Stroomvoorziening | Eenfasig: 220AC, +6%, -10%, Machtsconsumptie: 4KW |
| Plaatgrootte | Max. 1163mm × 940mm, Min. 300mm × 400mm |
| Type | Boek Bindende Machine |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 1600c/h |
| De Lengte van het boekblok (a) | 140320mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Dekkinglengte (d) | 140450mm |