| Productnaam | Thermische CTP Platesetter |
|---|---|
| Het blootstellen van Methode | Externe Trommel |
| Weergavesysteem | 48CH |
| Door | 22 platen/Uur |
| Lasergolflengte | 830nm |
| Laserkanalen | 32CH, 48CH, 64CH |
|---|---|
| Uitgangssnelheid | 16 uur, 22 uur, 28 uur. |
| Max.Plate Grootte | 800 × 690 mm |
| Vermogen | nieuw of gebruikt beschikbaar |
| Resolutie | 2400 dpi, 1200 dpi optioneel |
| Laserkanalen | 256 |
|---|---|
| Uitgangssnelheid | 30 ppm |
| Max.Plate Grootte | 800 × 690 mm |
| Vermogen | nieuw of gebruikt beschikbaar |
| Resolutie | 2400 dpi, 1200 dpi optioneel |
| Laserkanalen | 256 |
|---|---|
| Uitgangssnelheid | 30 ppm |
| Max.Plate Grootte | 800 × 690 mm |
| Voorwaarde | nieuw of gebruikt beschikbaar |
| Resolutie | 2400 dpi, 1200 dpi optioneel |
| Laserkanalen | 256 |
|---|---|
| Uitgangssnelheid | 30 ppm |
| Max.Plate Grootte | 800 × 690 mm |
| Voorwaarde | nieuw of gebruikt beschikbaar |
| Resolutie | 2400 dpi, 1200 dpi optioneel |
| Max.Plate Grootte | 2801500mm |
|---|---|
| Het ontwikkelen van capaciteit | 72L, 58L, 46L |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maatwerkgrootte | 1500x1400x1100mm |
| Nettogewicht | 350kgs |
| Laserkanalen | 256CH |
|---|---|
| Uitgangssnelheid | 55pph |
| Max.Plate Grootte | 1163X940 ((mm) |
| Laden en lossen van platen | half-automatisch, handmatig |
| Nettogewicht | 900 KGS |
| Classificatie | UVctp Machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 64-kanaal; kanaal 48; kanaal 32 |
| Productie (Platen/Uur) | 1030mm × 800mm, 2400dpi: 28; 22; 16 |
| Herhaalbaarheid | ± 5 μm ((continuous exposure for 4 times or more on the same plate with a temperature of 23°C and hu |
| Voeding | Eenfase: 220AC, +6%, -10%, Stroomverbruik: 4KW |
| Classificatie | Offset afdrukmachine |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 740*1050 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 360*520 |
| Max. Afbeeldingsgebied ((mm) | 720*1020 |
| Max. Hoogte van de voedingsstapel ((mm) | 1180 |
| Machinetype | Offset afdrukmachine |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 660×480mm; 740×540mm |
| Min. Bladgrootte (mm) | 273×393mm; 273×393mm |
| papier dikte | 0.060.6mm |
| Max. Beeldgebied | 650×468mm; 730×528mm |