| Laserkanalen | 32CH |
|---|---|
| Outputsnelheid | 22pph |
| Max.Plate Grootte | 800X690 (mm), Min.: 400x300 (mm) |
| Plaat lading en het leegmaken | halfautomatisch handboek, |
| Netto Gewicht | 800kgs |
| Laserkanalen | 32CH, 48CH, 64CH |
|---|---|
| Outputsnelheid | 16pph, 22pph, 28pph |
| Max.Plate Grootte | 1163X940 (mm) |
| Plaat lading en het leegmaken | halfautomatisch, hand |
| Netto Gewicht | 900kgs |
| Laserkanalen | 48CH |
|---|---|
| Outputsnelheid | 28pph |
| Max.Plate Grootte | 800X660 (mm), Min.: 260x300 (mm) |
| Plaat lading en het leegmaken | Hand |
| Netto Gewicht | 800kgs |
| De Dioden van de beeldlaser | Optische vezelklep |
|---|---|
| Resolutie | 2400 dpi, 1200 dpi optioneel |
| Uitgangssnelheid | 35/45/55 borden per uur |
| Max.Plate Grootte | 1163*940mm |
| Dikte van de plaat | 0.15-0.40 mm |
| Max.Plate Grootte | 280-1550 mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maatwerkgrootte | 1500x1400x1100mm |
| Nettogewicht | 350kgs |
| Stroomvoorziening | 220 V |
| Laserkanalen | 32CH, 48CH, 64CH |
|---|---|
| Uitgangssnelheid | 16 uur, 22 uur, 28 uur. |
| Max.Plate Grootte | 800 × 690 mm |
| Voorwaarde | nieuw of gebruikt beschikbaar |
| Resolutie | 2400 dpi, 1200 dpi optioneel |
| Lasergolflengte | 830 NM |
|---|---|
| Weergavesysteem | diode 256 |
| productie | pph van 35/45/55 afhankelijk van klant het plaatsen |
| Max. plaatgrootte | 1130mm*920mm |
| Min. Plaatgrootte | 510mm*400mm |
| Laserkanaal | 64 |
|---|---|
| Outputsnelheid | 16pph |
| Max.Plate Grootte | 1470X1180 (mm) |
| Resolutie | 2400dpi |
| Plaat lading en het leegmaken | Automatisch |
| Classificatie | CTP-machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 64-kanaal; kanaal 48; kanaal 32 |
| Doorvoer | 1,030×800mm, 2400dpi: 28 platen/uur; 22 platen/uur; 16 platen/uur |
| Herhaalbaarheid | ± 5 µm (continue blootstelling van vier keer of meer op dezelfde plaat met een temperatuur van 23℃ e |
| Voeding | Eenfase: 220AC, +6%, -10%, Stroomverbruik: 4KW |
| Classificatie | CTP-machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 64-kanaals |
| Doorvoer | 60plates/hour, 381mm x 578mm, 1200dpi |
| Herhaalbaarheid | ± 5 μm ((continuous exposure for 4 times or more on the same plate with a temperature of 23°C and hu |
| Voeding | Eenfasige: 220AC, +6%, -10%, Energieverbruik: 4 kW |