| Machinetype | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
| Precisie van Chromatografie | ± 0,1 mm |
| Afdruklengte | 177.8355.6mm |
| Max. Afdrukbreedte | 310 mm |
| Type machine | De Machine van de etiketdruk |
|---|---|
| Precisie van Chromatografie | ± 0,1 mm |
| Afdruklengte | 177.8355.6mm |
| Max. Afdrukbreedte | 310 mm |
| Max. Afwikkelende Diameter | 600 mm |
| Lasergolflengte | 830 NM |
|---|---|
| Weergavesysteem | diode 64 |
| productie | pph 16 |
| Max. plaatgrootte | 1470mm*1180mm |
| Min. Plaatgrootte | 650mm*550mm |
| Machinetype | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Precisie van Chromatografie | ± 0,1 mm |
| Afdruklengte | 177.8355.6mm |
| Max. Afdrukbreedte | 310 mm |
| Max. ontwikkelingsdiameter | 600 mm |
| Laserkanaal | 64 |
|---|---|
| Outputsnelheid | 12PPH |
| Max.Plate Grootte | 1680X1350 (mm) |
| Resolutie | 2400dpi of facultatieve 1200dpi |
| Plaat lading en het leegmaken | automatisch |
| Laserkanalen | 48CH |
|---|---|
| Outputsnelheid | 28pph |
| Max.Plate Grootte | 800X690 (mm), Min.: 400x300 (mm) |
| Plaat lading en het leegmaken | halfautomatisch handboek, |
| Netto Gewicht | 800kgs |
| Machinetype | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Max. Druksnelheid | 180m/min; 180m/min; 180m/min |
| Max. Webbreedte | 360mm, 470mm, 670mm |
| Max. Afdrukbreedte | 350mm, 450mm, 650mm |
| Max. ontwikkelingsdiameter | 900mm, 900mm, 1000mm |
| Max.Plate Grootte | 280-1550 mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maatwerkgrootte | 1500x1400x1100mm |
| Nettogewicht | 350kgs |
| Stroomvoorziening | 220 V |
| Max.Plate Grootte | 280-1550 mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maatwerkgrootte | 1500x1400x1100mm |
| Nettogewicht | 350kgs |
| Stroomvoorziening | 220 V |
| Model | Thermische 800 reeksen |
|---|---|
| Snelheid | pph van 16/22/28 |
| Max. weergavegrootte | 1163mm*940mm |
| Min. Weergavegrootte | 400mm*300mm |
| Machineafmeting | 2320mm*1080mm*960mm |