| Substratenbreedte | Etiketverbeteringsmachine |
|---|---|
| Oplossing | 360*360dpi, tot 1440*360dpi |
| De Diameter van Rewinder van de ontrollerdiameter | Max. 700 mm, kern 76 mm |
| Rewinder diameter | Max. 700 mm, kern 76 mm |
| Afdrukbeeldbreedte | 288mm (Verlengbaar aan 330 mm) |
| Uitgangssnelheid | 3/5 m2/h |
|---|---|
| Max.Breadth | 48"x35"/1200mm×1020mm |
| Laserkanalen | 256CH |
| Dikte van de plaat | 0.14-2.84 mm |
| Resolutie | 4000 dpi, optioneel:2540 dpi |
| Plaatdikte | 0.143.94mm |
|---|---|
| Plaattype | Waterwas of digitale polymeerplaat met oplosmiddel |
| Afdrukresolutie | 5080 DPI |
| Plaat het Maken | Digitale laserbeeldvorming, belichten, wassen en drogen |
| Gewicht | 2800kgs |
| Materiaal | Nikkel |
|---|---|
| Plaatgrootte | Max. 600 mm*450 mm |
| Licht | UV-lamp, golflengte 350-450 nm |
| Nettogewicht | 120 kg |
| Verpakking Details | Export standaardverpakking |
| Classificatie | De Machine van de Flexodruk |
|---|---|
| Max. Druksnelheid | 180 m/min |
| Max. Webbreedte | 360mm; 470mm; 670mm |
| Max. Afdrukbreedte | 350mm; 450mm; 650mm |
| voor 8 Kleuren, 3 Matrijzen Scherpe Posten | Ja; Ja; Geen Matrijzen Scherpe Posten |
| Type | De Drukmachine van het Flexoetiket |
|---|---|
| Max. Druksnelheid | 180 m/min |
| Herhaallengte afdrukken | 380690mm; 430630mm |
| Combineer met Functies | Flexo, Gravure, het Koude Stempelen, het Hete Stempelen, enz. |
| Geschikt voor Veranderlijke Substraten | Zelfklevend Document, Document en Niet gestaafde Film |
| Classification | Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Max. Druksnelheid | 180m/min |
| Max. Webbreedte | 360mm; 470mm; 670mm |
| Max. Drukbreedte | 350mm; 450mm; 650mm |
| voor 8 Kleuren, 3 Matrijzen Scherpe Posten | Ja; Ja; Geen Matrijzen Scherpe Posten |
| Classificatie | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Max. Druksnelheid | 180 m/min |
| Max. Webbreedte | 360mm; 470mm; 670mm |
| Max. Afdrukbreedte | 350mm; 450mm; 650mm |
| Nr van Matrijzen Scherpe Posten | 3; 3; 0 |
| Type machine | De roterende Machine van de Compensatiedruk |
|---|---|
| Max. Druksnelheid | 180m/min |
| De druk herhaalt Lengte | 380690mm; 430630mm |
| Combineer met Functies | Flexo, Gravure, het Koude Stempelen, het Hete Stempelen, enz. |
| Geschikt voor Veranderlijke Substraten | Zelfklevend Document, Document en Niet gestaafde Film |
| Machinetype | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Precisie van Chromatografie | ± 0,1 mm |
| Afdruksnelheid | 60m/min |
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
| Afdruklengte | 177.8355.6mm |