| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| verlenging | ≤ 1,0% |
| Treksterkte | ≥ 85 |
| Ruwheid | 0.81.0μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Kleur | Jacinth |
| Bouw | 4/3 Vouwstof |
| Ruwheid | 0.81.0μm |
| Treksterkte | ≥ 85 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Gevel | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Grootte | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Kleur | ROOD |
|---|---|
| Graadmeter | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Maat | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Maat | 1.97/1.70±0.02nm |
|---|---|
| Bouw | 3 lagen |
| Druksnelheid | rph 9000 |
| Hardheid | 76-80 |
| Toepassing | kartondruk of volledige vormdruk |
| Naam | Druk rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3 vouw |
| Kleur | Blauw/Groen |
| Verpakking | 25m/roll |
| Kleur | Rood blauw, |
|---|---|
| Maat | 4 vouw, of 3 vouw, 1.97mm in dikte |
| bar | aangepast om eender welke drukmachine te passen |
| Grootte | in broodje per 60m, of in blad per aangepast |
| Verpakking Details | 10 PCs in een karton, in ingepakt en beschermd broodje, goed |
| Hardheid | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9 - 1.1μm |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Bouw | 3 vouw |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02 mm |
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
| Bouw | 4/3 Vouwstof |
| Oppervlak | Microgeslepen en gepolijst |
| Type | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Bouw | 3 vouw |
| Snelheid | 9000 drukken/uur |
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| hardheid | 76-80 kust A |