| Classificatie | De Deken van de compensatiedruk |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02 mm |
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
| Bouw | 4/3 Vouwstof |
| Oppervlakte | Micro-grond en Opgepoetst |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Thickness | 1.97/1.70 +- 0.02nm |
|---|---|
| Roughness | 0.9-1.1μm |
| Hardness | 76-80 Shore A |
| Compressible Layer | Microspheres |
| Elongation | ≤ 1.2% |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02 mm |
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
| Bouw | 4/3 Vouwstof |
| Oppervlakte | Micro-grond en Opgepoetst |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.91.1μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.91.1μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Type | De Rubberdeken van de compensatiedruk |
|---|---|
| Bouw | Vouw 4 of 3 |
| Snelheid | 15000 drukken/uur |
| Ruwheid | 0.81.0μm |
| hardheid | 76-80 kust A |
| Type | De Rubberdeken van de compensatiedruk |
|---|---|
| Bouw | 4/3 vouw |
| Snelheid | 12000 drukken/uur |
| Ruwheid | 0,70 – 1.0μm |
| hardheid | 78 - 82 kust A |
| Naam van het product | Offsetprinting Rubberen dekenplaat-gevoed 3lagen 1,97/1,70 mm dikte |
|---|---|
| Toepassing | Sterke universaliteit; geschikt voor punt- en woorddruk.Snelheid ongeveer 15000 afdrukken/uur. |
| Bouw | 3 vouwen |
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |