| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Bouw | 4/3 Vouwstof |
| Kleur | Jacinth |
| Samendrukbaar | Mikrosferen |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Kleur | Jacinth |
| Ruwheid | 0.81.0μm |
| Hardheid | 76-82 kust A |
| Algemeen Type | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Bouw | 3 vouw |
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.91.1μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.91.1μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Samendrukbare Laag | Microsferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Classificatie | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
| Bouw | 4/3 Vouwstof |
| Oppervlak | Micro-grond en Opgepoetst |
| Algemeen Type | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| kleur | Blauw |
| Algemeen Type | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Bouw | 3 vouw |
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| kleur | Blauw |
| Algemeen Type | Ofsetbedekking |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Mikrosferen |