| Classificatie | De Deken van compensatieprintng |
|---|---|
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
| Dikte | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Bouw | 4/3 Vouwstof |
| snelheid | Ongeveer 12000 drukken/uur |
| Naam | De Rubberdeken van de compensatiedruk |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3 vouw |
| Kleur | Blauw/Groen |
| Verpakking | 25m/roll |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Graadmeter | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Maat | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Type | luchtdek |
|---|---|
| Structuur | Sluitcellencompressible laag |
| Versnelling | Hoge snelheid |
| Materiaal | Rubber |
| Handelsmerk | EcooGraphix |
| Dikte | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ruwheid | 0.9-1.1 μm |
| Hardheid | 76-80 kust A |
| Compressieve laag | Mikrosferen |
| Verlenging | ≤ 1,2% |
| Productnaam | Offsetdrukplaat met een hoge treksterkte van meer dan 80 N/mm |
|---|---|
| Toepassing | Werk met het drukken op boek, plastic, metaal en PAC |
| Bouw | 3 vouwen |
| Kleur | Blauw |
| Dikte | 1.97/1.70mm |
| Maat | 4 vouw, of 3 vouw, 1.97mm in dikte |
|---|---|
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Kleur | Rood blauw, |
| bar | aangepast om eender welke drukmachine te passen |
| Grootte | in broodje per 60m, of in blad per aangepast |
| Kleur | Rood blauw, |
|---|---|
| Maat | 4 vouw, of 3 vouw, 1.97mm in dikte |
| bar | aangepast om eender welke drukmachine te passen |
| Grootte | in broodje per 60m, of in blad per aangepast |
| Snelheid voor | pph 9000 |
| Ruwheid | 0.7 - 1.0μm |
|---|---|
| Verlenging | ≤ 0,9% |
| Treksterkte | ≥ 90 |
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Geschikt Druksegment | Het publiceren, Plastiek, Metaal en Verpakkingsdruk |
| Naam | Compensatie rubberdeken |
|---|---|
| Dikte | 1.97/1.70±0.02mm |
| Bouw | 3 vouw, 4ply |
| Kleur | Blauw/Groen/roze |
| Verpakking | 25m/roll |