| Model | ECOO-BL-E |
|---|---|
| Type | Blanket for web offset printing |
| Hardness | 76-81 Shore A |
| Thickness | 1.70mm, 1.96mm |
| Application | web offset printing, high speed printing |
| Type plaat | Rubberen deken voor offsetdrukken |
|---|---|
| Spectrale Gevoeligheid | Hene laser en rode laserdiode (630-670nm) |
| Beschrijving | Emulsie bekleed met een 0,10 mm antistatisch polyester |
| Ontwikkelaar | Agfa-ontwikkelaars |
| Oppervlakte | Micro-grond en Opgepoetst |
| Kleur | ROOD |
|---|---|
| Graadmeter | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Maat | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Gevel | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Grootte | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Gevel | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Grootte | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Gevel | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Grootte | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Gevel | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Grootte | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Gevel | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Grootte | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Gevel | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Grootte | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Gevel | 4 lagen, of 3 lagen, dikte 1,97 mm |
| Bar | aangepast aan elke drukmachine |
| Grootte | in rollen per 60 m, of in platen per aangepaste |
| Snelheidsvermogen | rph 13000 |