| Naam van het product | 8UP Prepress Thermal CTP Plate Making Machine voor Offset Printing |
|---|---|
| Het blootstellen van Mothod | Externe Trommel |
| Media Type | De positieve Thermische CTP Plaat van 830nm |
| Weergavesysteem | 32/48-64 kanaal |
| Productie | 16/22/28pph; 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Productnaam | Groot Formaat Thermische Plaat die Machine maken |
|---|---|
| Outputsnelheid | 16 pph/25 pph; 1470mm x 1180mm/2400dpi |
| Weergavesysteem | kanaal 64; kanaal 256 |
| Resolutie | 2400dpi |
| Plaatgrootte | Max.1680 x 1350mm Min. 650mm x 550mm |
| Machineclassificatie | Uv-CTP Machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 48-kanaal, 32-kanaal, 24-kanaal |
| Door (Platen/Uur) | 28, 22, 16, 800mm X 690mm, 2400dpi |
| Resoluties | 2400 dpi |
| Plaatgroottes | Max. 800mm X 660mm, Min. 400mm X 300mm |
| Media-type | Positieve Thermische CTP Plaat |
|---|---|
| Machinaal formaat (WxLxH) mm | 2127 X 1610 X 1058 |
| Weergavesysteem (Kanaal) | 64CH/48CH/32CH, Afzonderlijke 830nm-Laserdiode |
| Productie (Platen/Uur) | 28pph/22pph/16pph, 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Dikte van de plaat | 0.15mm tot 0.30mm |
| Media-type | Positieve Thermische CTP Plaat |
|---|---|
| Machinaal formaat (WxLxH) mm | 2127 X 1610 X 1058 |
| Weergavesysteem (Kanaal) | 64CH/48CH/32CH, Afzonderlijke 830nm-Laserdiode |
| Productie (Platen/Uur) | 28pph/22pph/16pph, 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Dikte van de plaat | 0.15mm tot 0.30mm |
| Classificatie | CTP-machine |
|---|---|
| Beeldvormingssysteem | 256-kanaal |
| Doorvoer | 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Herhaalbaarheid | ± 5 μm ((continuous exposure for 4 times or more on the same plate with a temperature of 23°C and hu |
| Voeding | Eénfase: 220AC, +6%, -10%, Energieverbruik: 4 kW |
| Weergavesysteem | 48-kanaal; 32-kanaal; 24-kanaal |
|---|---|
| Productie | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 platen/uur; 22 platen/uur; 16 platen/uur |
| Herhaalbaarheid | ±5µm (het Ononderbroken blootstellen voor vier keer of hierboven op dezelfde plaat met een temperatu |
| Voeding | Eenfasig: 220AC, +6%-10%, Machtsconsumptie: 4KW |
| Plaatgrootte | Max. 800mm× 690mm, Min. 400mm × 300mm |
| Laserkanaal | 64 |
|---|---|
| Outputsnelheid | 16pph |
| Max.Plate Grootte | 1680X1350 (mm) |
| Resolutie | 2400dpi |
| Plaat lading en het leegmaken | Automatisch |
| plaatdikte | 0.7-2.84 (mm) |
|---|---|
| Outputsnelheid | 1.25m2/h |
| Max.Breadth | 25 " x30-“/635mmx762mm |
| Resolutie | facultatief 4000dpi: 3000dpi of 2400dpi |
| Laserkanalen | 16CH |
| Oplossing | 5080dpi, optioneel: 2540dpi |
|---|---|
| Bordype | Digitale reliëf flexo plaat (waterwas of oplosmiddel wassen) |
| Laserkanalen | 256CH |
| Outputsnelheid | 4,3 m2/h, 48*35 inch, ongeveer 20 minuten |
| Max.Breadth | 48"x35"/1200mm×1020mm |