| Classificatie | Digitale Snijder |
|---|---|
| Bewegende Snelheid | tot 1500mm/S |
| Scherpe Snelheid | tot 1200mm/S (hang van de Soorten Materiaal af) |
| Herhaalbaarheid | +/-0.05mm |
| Veiligheidsapparaat | Infrarode Sensor, Ontvankelijk, Veilig en Betrouwbaar |
| Classificatie | Digitale Matrijzensnijder |
|---|---|
| Bewegende snelheid | tot 1500mm/S |
| Snijsnelheid | tot 1200mm/S (hang van de Soorten Materiaal af) |
| Herhaalbaarheid | ± 0.05mm |
| Veiligheidsapparaat | Infrarode Sensor, Ontvankelijk, Veilig en Betrouwbaar |
| Max. Matrijzen scherpe grootte | 1080x780mm |
|---|---|
| Max. Machinesnelheid (VERPAKKEN EN VERZENDEN) | 7000 |
| Max. het stempelen snelheid (verpakken en verzenden) | 5000 |
| Toepassing | Papierbeker, papieren doos, karton |
| Drukmaterialen | Papieren doos, papieren bekers, PVC, plastic. |
| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Max. het lamineren breedte (mm) | 1080 |
| Het lamineren Snelheid (M/Min) | 10-60 |
| Max. plaat Wxl (mm) | 1080X950 |
| Min. blad Wxl (mm) | 350X350 |
| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Max. het lamineren breedte (mm) | 1080 |
| Het lamineren Snelheid (M/Min) | 10-60 |
| Max. plaat Wxl (mm) | 1080X950 |
| Min. blad Wxl (mm) | 350X350 |
| Classificatie | Offsetdrukpers |
|---|---|
| Applicatie | boek |
| Max. velgrootte ((mm) | 720*1040 |
| Max. afdrukgrootte ((mm) | 710*1040 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 393*546 |
| Classificatie | Digita Label Printer |
|---|---|
| Druksnelheid | tot 9,14 M/Min |
| Printer Type | LED droge toner labelpers |
| Type inkt | Droge toner (C M Y K Vier kleuren) |
| Afdrukkwaliteit | 600X1200dpi |
| Classificatie | Digita Label Printer |
|---|---|
| Druksnelheid | tot 9,14 M/Min |
| Printer Type | LED droge toner labelpers |
| Type inkt | Droge toner (C M Y K Vier kleuren) |
| Afdrukkwaliteit | 600X1200dpi |
| Machinetype | Binder |
|---|---|
| Nr van Klemmen | 4 |
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Machinetype | Digitaal Boekbindmiddel |
|---|---|
| Max. Mechanische snelheid | 2000C/H |
| De Lengte van het boekblok (a) | 120400mm |
| Breedte van het boekblok (B) | 120-270 mm |
| Dikte boekblok (c) | 3-50 mm |