| Type machine | De Machine van de etiketdruk |
|---|---|
| Precisie van Chromatografie | +/- 0.1mm |
| Afdruklengte | 177.8355.6mm |
| Max. Afwikkelende Diameter | 600 mm |
| Max. Opnieuw opwindende Diameter | 600 mm |
| Classificatie | Kleverig Etiket die Opnieuw opwindend Machine scheuren |
|---|---|
| Max. het Afwikkelen zich Breedte | 1300 mm |
| Max. ontwikkelingsdiameter | 1000 mm |
| Max. Opnieuw opwindende Diameter | 800 mm |
| Aanvaardbare Diktewaaier | 50-800gsm |
| Type | Document die Machine scheuren |
|---|---|
| Max. het Afwikkelen zich Breedte | 1400 mm |
| Max. ontwikkelingsdiameter | 1200 mm |
| Max. Opnieuw opwindende Diameter | 310 mm |
| Min. het Scheuren Breedte | 25 mm |
| Machineclassificatie | Digitale Textieldrukmachine |
|---|---|
| Hoog - kwaliteitswijze | 720 X 1440dpi, 26 Sqm/Hr |
| Productiemodel | 360 X 1440dpi, 50 Sqm/Hr |
| Hoge snelheidsmodel | 360 X 720dpi, 80 Sqm/Hr |
| Scheur | Texprint, Seeget, Photoprint, enz. |
| Classificatie | De digitale Machine van Etiketenhanceing |
|---|---|
| Printtechnologie | UV Piezo dod-Inkjet |
| Oplossing | 360*360-dpi, tot 1440*360-dpi |
| Afdrukbeeldbreedte | 288mm (Verlengbaar aan 330 mm) |
| polymeer | Wb-Ds-duidelijk Polymeer |
| Classificatie | Thermisch Document die Opnieuw opwindend Machine scheuren |
|---|---|
| Max. Bovenliggende webbreedte | 1400 mm |
| Max. Diameter bovenliggende web | 1200 mm |
| Max. Machinesnelheid | 300m/min |
| Max. Diameter terugspoelen | 300MM |
| Classificatie | Machine voor het terugspoelen van thermisch papier |
|---|---|
| Max. Afwikkelbreedte | 1400 mm |
| Max. Afwikkeldiameter | 1200 mm |
| Max. Diameter terugspoelen | 310 mm |
| Min. Snijbreedte | 25 mm |
| Classificatie | andere machines voor het afdrukken van etiketten |
|---|---|
| Tijd voor voorbereiding | minder dan 28 seconden |
| Afdruksnelheid | Tot 7,26 Meters/Min (30FT/Min) |
| Printtechnologie | 4 Kleur ((Cmyk) LED technologie |
| Media Breedte | Min. 140 mm, max. 330 mm. |
| Classificatie | De Machine van de etiketdruk |
|---|---|
| Het voorbereiden van tijd | minder dan 28 seconden |
| Druksnelheid | Tot 7,26 Meters/Min (30FT/Min) |
| Druktechnologie | 4 Kleur ((Cmyk) LED technologie |
| Media Breedte | Min. 140 mm, max. 330 mm. |
| Classificatie | Thermisch Document die Opnieuw opwindend Machine scheuren |
|---|---|
| Max. het Afwikkelen zich Breedte | 1400 mm |
| Max. Afwikkelende Diameter | 1200 mm |
| Max. Opnieuw opwindende Diameter | 310 mm |
| Min. het Scheuren Breedte | 25 mm |