| Machinetype | Etiketprinter |
|---|---|
| Drukkleur | 1-6 kleuren |
| Precisie van Chromatografie | ± 0,1 mm |
| Afdruklengte | 177.8355.6mm |
| Max. Afdrukbreedte | 310 mm |
| Classificatie | Afval Vloeibare Bewerker |
|---|---|
| Voeding | 380 V 50 Hz |
| Totaal vermogen | 4,5 kW |
| Verwerkingscapaciteit | 5L/Hour |
| Machinegrootte | 1450*1080*1850mm |
| Vergroting | 5-200 |
|---|---|
| Verrichtingssysteem | Android 5,0 |
| Het scherm | touchable scherm van 720P HD LCD |
| Herhaalbaarheid | 0,02 D (dichtheid); 1% (puntgebied) |
| Beeldgrootte | 1280*720 |
| Classificatie | Matrijzensnijder |
|---|---|
| Max. velgrootte ((mm) | 1060X760 |
| Min. Bladgrootte (mm) | 430x350 |
| Max. Matrijzen Scherpe Grootte (mm) | 1060x746 |
| Max. Stempelgrootte ((mm) | 1020x660 |
| Classificatie | Automatische Fluitlamineerder |
|---|---|
| Dikte van Gezichtsdocument (G/SQM) | 150-500 |
| Bodemdocument | A.B.C. D.E Flute |
| Het lamineren Efficiency (Sheets/H) | 0-6000 |
| Front Lay Laminating Precision (mm) | ± 1,5 |
| Machine Type | Thermal paper slitter rewinder |
|---|---|
| Max. Parent Web Width | 1400mm |
| Max. Parent Web Diameter | 1200mm |
| Max. Rewinding Diameter | 300mm |
| Min. Slit Width | 15mm |
| Classificatie | Het compenseren Stapelaar |
|---|---|
| Max. die hoogte stapelen | 235 mm |
| Max. Mechanische snelheid | 15000 Cycli per uur |
| Afmeting A | Min. 102mm, Max. 320mm |
| Afmeting B | Min. 152mm, Max. 470mm |
| Classificatie | Zelfklevende Etiketsnijmachine Rewinder |
|---|---|
| Max. Afwikkelbreedte | 1300 mm |
| Max. Afwikkeldiameter | 1000 mm |
| Max. Diameter terugspoelen | 800 mm |
| Aanvaardbare Diktewaaier | 50-800gsm |
| Classificatie | Het compenseren Stapelaar |
|---|---|
| Max. die hoogte stapelen | 235 mm |
| Max. Mechanische Snelheid | 15000 Cycli per uur |
| Afmeting A | Min. 102mm, Max. 320mm |
| Afmeting B | Min. 152mm, Max. 470mm |
| Classificatie | Het compenseren Stapelaar |
|---|---|
| Max. die hoogte stapelen | 235 mm |
| Max. Mechanische Snelheid | 15000 Cycli per uur |
| Afmeting A | Min. 102mm, Max. 320mm |
| Afmeting B | Min. 152mm, Max. 470mm |