EcooGraphix Enkellaag Positieve Thermische Offsetplaat Voor CTP Machine
1. Toepassing
EcooGraphix Thermische CTP Plaat (Enkellaag) kan voldoen aan diverse eisen van hoogwaardig commercieel en kranten drukwerk. Het heeft de voordelen van snelle plaatproductiesnelheid, hoog tolerantieniveau, nauwkeurige halftoonpuntweergave, goede inktbalans en hoge drukoplage.
2. Kenmerk
1) Hoge kwaliteit aluminium, composiet gravering en hoge drukoplages.
2) Geschikt voor daglichtoperatie.
3) Hoge resolutie en nauwkeurige halftoonpuntweergave.
4) Hoge ontwikkel tolerantie en gemakkelijke bediening.
3. Specificatie
| Model | ECOO-ES |
| Plaat Type | Positieve thermische CTP plaat |
| Toepassing | Hoogwaardig commercieel en kranten drukwerk |
| Substraat | Elektrochemisch gegraveerd en geanodiseerd lithografisch aluminium |
| Aluminiumlegering | Standaard 1.050 legering |
| Coating | Enkellaagse coating, IR gevoelig |
| Dikte | 0.15, 0.20, 0.25, 0.30, 0.40 mm |
| Maximale Korte Graan Breedte | Maximale breedte 1.280 mm |
| Plaat Intermix |
Kodak Electra Excel HRL/HRO Thermische Platen, Kodak Sword |
| Drukoplage |
Ongebakken: 80.000 tot 100.000 afdrukken; Gebakken: Meer dan 100.000 afdrukken |
|
Belichting |
|
| Plaatzetters | Kodak Trendsetter/Lotem/Magnus; Fuji Javelin T9000HS; Heidelberg Topsetter/Suprasetter; Screen PT-R; Creo Scitex, of EcooGraphix thermische CTPT serie |
| Belichtingsenergie | 90 - 120 mj/cm² |
| Spectrale Gevoeligheid | 800 - 850 nm – pieken 830 nm |
| Resolutie | 1 - 99% @300 LPI |
| FM Mogelijkheid | 20 micron stochastisch |
| Afbeeldingskleur | Blauw |
| Ontwikkeling | |
| Processor | Alle merken |
| Ontwikkelaar | Kodak Gold Star of onze eigen ontwikkelaar |
| Verwerkingstemperatuur | 23°C +/- 2°C |
| Ontwikkelingstijd | 25 - 30 sec |
| Verwerkingssnelheid | 0.80 - 1.20 m/min |
| Opslag en Behandeling | |
| Veilig Licht |
Daglicht behandeling |
| Houdbaarheid | 12 maanden onder aanbevolen opslagcondities |
| Verpakking | Verkrijgbaar in alle standaardformaten, inclusief bulkverpakkingsopties, zoals APL-verpakking |
| Opslag en Behandeling | Opgeslagen in een koele en droge omgeving, weg van overmatige kou, hitte en vochtigheid |
Aanbevolen Image Data
|
CTP Model/ Data |
Kodak trendsetters |
LOTTEM 400(TH1.7) | MAGNUS 400 | Screen 8600S |
| Laservermogen | 13-15W | 270-280mw | 17-19W | 70-80 % |
| Drum Snelheid | 250-300rpm | 850-900rpm | 400-450rpm | 800-900rpm |
| Resolutie | Aangepast | Aangepast | Aangepast | Aangepast |
| Parameter die ingesteld moet worden |
Focus/ Zoom |
Focus/ Zoom |
Focus/ Zoom |
Focus/ Zoom |
*Opmerking: Hogere belichtingsenergie maakt het afbeeldingscontrast duidelijker en bevordert de drukoplage;
terwijl te hoge/lage belichtingsenergie de beeldkwaliteit negatief zal beïnvloeden.
4. Productie en Verpakking
Van productie tot levering, we besteden veel zorg aan elk detail om de goede productkwaliteit en service aan klanten te garanderen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
5. Certificaten ![]()
![]()
6. FAQ
V1: Kan ik een monster krijgen?
A: We zijn erg blij om u enkele monsters te geven om te testen. We bieden meestal 5-15 stukken platen gratis aan, maar hopen oprecht op uw vriendelijke steun voor de luchtvrachtkosten. Deze kosten kunnen worden terugbetaald aan u bij uw eerste bestelling.
V2: Wat zijn de kosten voor de CTP plaat monster vracht?
A: De luchtvracht is afhankelijk van de verpakkingsgrootte en het gewicht, en de bestemming. Of u kunt de ophaalservice regelen bij uw lokale agent.
V3: Hoe lang kan het monster klaar zijn?
A: Het duurt meestal ongeveer 3 dagen om het monster voor te bereiden.
V4: Kan ik uw fabriek bezoeken?
A: U bent van harte welkom om onze fabriek te bezoeken! Ons bedrijf is gevestigd in de stad Hangzhou, wat ongeveer 1,5 uur met de trein vanaf Shanghai is.